Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 görüp görebileceği en büyük şokun etkilerini yaşıyor. İşte detaylar…

Çağatay Ulusoy kıs kıs gülüyor Acun Ilıcalı sinirden kuduruyor! Paraları saçsa da olmadı elinde patladı! Erken final... Bundan aylar önce TV 8 bombayı patlatmış, Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi Süslü Korkuluk’un fragmanlarını döndürmeye başlamıştı. Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği dizi büyük heyecanla bekleniyordu ancak bir türlü yayın tarihine  dair bir detay verilmiyordu. İşin aslı sonradan ortaya çıktı. Tv 8 aylarca fragmanlarını döndürdüğü yeni dizi Süslü Korkuluk’un yayından vazgeçmişti. Sonrasında Süslü Korkuluk kendisine yayın platformu aradı aramasına am bir türlü bulamadı.

TV 8 sonrasında yeni bir proje arayışına girdi. Uzun bir arayıştan sonra TV 8 yeni dizisinin duyurdu. Başrolünde Engin Öztürk, Selin Yeninci, İrem Helvacıoğlu ve Olgun Toker’in yer aldığı Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi iddialı fragmanıyla adından epey söz ettirdi ve 8 Nisan’da yayın hhayatını başladı. NTC Medya dizisi olan Annenin Sırrıdır Çocuk’un senaryosu Makbule Kosif, Gülsev Karagöz, Okan Başar Bahar’a ait. Yönetmenliğini ise Müge Uğurlar üstleniyor. Sezonun bitimine doğru başlayan ve iddialı hikayesiyle adından söz ettiren  Annenin Sırrıdır çocuk başlarda biraz ilgi gördü görmesine ancak sonrasında adeta yokuş aşağı yuvarlandı. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinden istediği verimi alamayan TV 8 ise çoktan harekete geçti. 

İki annenin üstlerini örtmeye çalıştıkları geçmişleri üzerinden kurgulanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi final yapıyor. Televizyon dizileri hakkında yaptığı haberlerle tanınan Birsen Altuntaş’ın haberine göre Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin seti çoktan bitti hatta final tarihi bile belli. Yayın hayatına 8 Nisan 2022 günü başlayan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi 11.bölümüyle final yapacak. 

Daha Neler! İstanbul Merkezli Operasyondan Necati Şaşmaz Ve Erkan Petekkaya Çıktı! İfade İçin Emniyetteler! Daha Neler! İstanbul Merkezli Operasyondan Necati Şaşmaz Ve Erkan Petekkaya Çıktı! İfade İçin Emniyetteler!

Geçmişinin üstünü kapatan Defne, Çınar’la mutluk bir evlilik yapmış ve bebek beklemektedir. Ancak eski eşi Sadun bir anda hayatına yeniden giriverir. Hastanede doğumu sırasında da bebeğinin kaybolmsı sonrası işlere iyice sarpa sarmaya başlar. Bebeğini alan kişi ise Meryem’dir. 9 ay boyunca hamile numarası yapan  Meryem, Defne bebeğini kaçırır ve bir kovalamaca başlar. Bu hikayenin sonunda ne olacağı, Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin nasıl bir final yapacağı izleyici tarafından merak konusu oldu. 

KAYNAK: ilan365.net