Başrol oyunculuğunda Çağatay Ulusoy'un yer aldığı Terzi dizisinin çekimlerine büyük kargaşa ile başlanmıştı.

Netflix için çekilmiş olan dizi İlk duyurulduğu an itibarı ile pek çok talihsizlik ile karşı karşıya kaldı. Ancak nihayet Terzi dizisinde oldukça önemli bir ilerleme kaydedildi. Terzi dizisinin çekimleri İstanbul'da devam ederken Terzi dizisini yaşadığı çaresizliklere rağmen son sürat devam ediyor. Yapımcılığını OGM pictures'in üstlenmiş olduğu yönetmenliğini ise Cem Karcı'nın gerçekleştirdiği Terzi dizisi netflix'te 3 sezonun garantisini almış bulunuyor. Yapılan anlaşmaya göre Terzi dizisi Netflix'te 3 sezon devam edecek. Netflix için çok farklı olan bu anlaşmaya göre terzi 3 sezon bir kere de çekilmiş olacak.

Terzi Dizisi Hakkında Gelen Güzel Haber

Çağatay Ulusoy Terzi dizisi için kamera karşısına geçecek... Partneri de belli oldu
Dizi hakkında gelen güzel haberlere göre ise Terzi dizisinin ilk sezon çekimleri şimdiden tamamlandı bile. Hem de neredeyse bir hafta öncesine kadar Terzi dizisinin 2 sezon çekimlerinin Temmuz ayında başlaması ve yaz dönemi bitmeden de tamamlanması planlanıyor. Dizinin ekranlarda yayınlanması için 2023 senesini bulacağı söyleniyor.

Yeni yılın ilk gününden itibaren ilk fragmanı yayınlanmış olan Terzi dizisinin şanssızlıklar bir türlü peşini bırakmadı. İlk önce kanalı değişti sonrasında başrol oyuncusu Alina Boz projeden ayrılma kararı aldı daha sonra yeni başrol oyuncusu Esra Bilgiç de diziden ayrıldığını ifade etti. Sonra dizinin ismi değişti fakat nihayet Terzi dizisinde her şey sakinledi. Terzi dizisinde başrol oyuncusu olarak Çağatay Ulusoy'a eşlik edecek oyuncu en sonunda Şifanur Gül olacak. Dizi kadrosunda ayrıca başarılı olan isimler Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Engin Altan Düzyatan  yer alıyor.

Netflix'in Terzi Dizisinin Kadın Başrolü Ortaya Çıktı - Diziler.com

Onur Tuna’dan Mahkum Heyacanı İle İkinci Müjde Geldi! Hiç Sinema Filmi Ne Zaman? Konusu Ne? Hangi Platformda? Onur Tuna’dan Mahkum Heyacanı İle İkinci Müjde Geldi! Hiç Sinema Filmi Ne Zaman? Konusu Ne? Hangi Platformda?

Bir terzinin sıra dışı olan yaşamının konu alındığı ve etkileyici bir aşk hikâyesinin ekrana yansıdığı Terzi dizisinin flaş beşinci sahneleri ile çok ilginç bir kurgu yapılmış. Son gelen notlar arasında yer alıyor. Yönetmen olan Cem Karcı'nın farklı bir iş ortaya çıkarmak adına özel bir gayret sarf ettiği de ifade ediliyor.

Dizide Çağatay Ulusoy kendisine gelinlik diktirmek için gelen Esvet’ e aşık olur. Terzi Peyami’ye hayat verecek olan Çağatay Ulusoy aşık olacağı Esvet’ e ise Şifanur Gül Hayat verecek. Olgun Şimşek dizi içinde Mustafa karakterini canlandırırken peyami'nin babası olan Mustafa'nın çocuk zekâsına sahip bir karakter olacağı ifade edilir. Engin Şenka Peyami’nin dedesi Ece Sükan' da sağ kolu Suzi’yi canlandıracak.

Terzinin Hayatı Anlatılacak

Çağatay Ulusoy'a yeni partner! Şifanur Gül, Terzi dizisinin Esvet'i oldu - OlayRize, Rize Haberleri, Rize Haber, Güncel Haberler, Son Dakika, Rizespor
Terzilik işi ile uğraşan Peyami her zamanki gibi işe ile uğraşırken bir gün bir şey olur. Terzilik işi ile uğraştığı için bir gün kendisine gelinlik diktirmek için gelen bir genç kıza aşık olur. Bundan sonra süreç nasıl işleyecek Peyami aşık olduğu Esvet’e kavuşabilecek mi. 2023'ün ilk gününde ilk fragmanı ekrana gelecek olan Terzi dizisinin ilk başları büyük şanssızlıklar ile başlamıştı. Dizinin kanalı değiştiği gibi dizinin isminde de değişikliğe gidildi. En sonunda sular duruldu.

Şimdi de merak konusu olan Terzi dizisi çekimleri İstanbul'da devam ederken, yaşanan talihsizliklere rağmen çekimler hızlı bir şekilde devam ediyor. Netflix için çekilmiş olan Terzi dizisi ilk duyurulduğu an itibarıyla pek çok talihsizlik ile karşılaştı. Yapılmış olan açıklamalara göre merakla beklenen Terzi dizisinin ilk sezon çekimleri tamamlanmış bulunuyor. Hem de neredeyse bir hafta öncesinden hazır hale getirildi. Terzi dizisinin 2 sezon çekimlerinin Temmuz ayı itibari ile başlaması ve yaza tamamen bitmeden de tamamlanmış olması planlanıyor. Dizinin ekranlarda yayınlanması ise 2023 senesini bulacak.