Çağla ile Yeni Bir Gün Programının 23 Şubatta yayımlanan son bölümünde ise; yine oldukça önemli konuklar davet edilmiştir. Bu konuklardan ilki ise; Prof.

Diyanet Yine Dikkat Çekti! Ali Erbaş’ın Eşi Seher Erbaş İçin Neden Özel Kalem Görevlendirildi? Maaşını Kim Ödüyor? Diyanet Yine Dikkat Çekti! Ali Erbaş’ın Eşi Seher Erbaş İçin Neden Özel Kalem Görevlendirildi? Maaşını Kim Ödüyor?
Çağla ile Yeni Bir Gün Programının 23 Şubatta yayımlanan son bölümünde ise; yine oldukça önemli konuklar davet edilmiştir. Bu konuklardan ilki ise; Prof. Dr. Mehmet Murat Tuncer’dir. Son yayımlanan bölümün ikinci önemli konuğu ise; Prof. Dr. Mehmet Ceyhan olmuştur. Mehmet Ceyhan programa kendisi katılmamış, ancak canlı yayın yoluyla bağlantı sağlamıştır. Prof. Dr. Mehmet Ceyhan korona virüs ortaya çıktığından beri pandemi süresi içerisinde hep ekranlarda olmuş ve vatandaşlara konu ile alakalı bilgi vermeye devam etmiştir.

23 Şubat tarihinde yayımlanan son program sayesinde, pandemi sürecinin nasıl geçtiği, vakalarda azalma olup olmadığı konusunda Prof. Dr. Mehmet Ceyhan’dan önemli bilgiler alınmıştır. Mehmet Ceyhan, pandemi sürecini en yakından takip eden önemli bilim insanlarından bir tanesidir. Enfeksiyon uzmanı olan Mehmet Ceyhan, korona virüs hakkında verdiği önemli bilgiler sayesinde, Çağla ile Yeni bir gün programını ekran başından takip eden seyircilerin de detaylı bilgiye ulaşmasına da yardımcı olmuştur.

Çağla İle Yeni Bir Gün Programında Neler Konuşuldu?


Özellikle de programı düzenli takip eden ancak 23 Şubat tarihli programı izlemeyen seyircilerin büyük bir kısmı, Çağla ile yeni bir gün programında neler konuşuldu? Sorusunu sık sık sormaya devam etmektedir. Son yayımlanan programda konuşulan ilk konulardan bir tanesi ise; pandemi sürecinde atılan normalleşme adımlarıyla alakalı olmuştur. Ekran başında yer alan seyircilerin büyük bir kısmı, virüs hakkında bilgi sahibi olmaya ve Türkiye’nin normalleşme adımlarını ne zaman atacağını oldukça merak etmektedir.

Çağla Şikel ise; stüdyosuna konuk aldığı Prof. Dr. Mehmet ile Türkiye’nin normalleşme süreci ile alakalı da oldukça detaylı bir konuşma yapmıştır. Özellikle de ilk hangi ilimizin normalleşme süresine gireceği ve illere göre korona virüs sürecinin nasıl bir şekilde ilerlediği hakkında da önemli açıklamalar yapılmış ve ekran başındaki seyirciler konu ile alakalı detaylı şekilde bilgilendirilmiştir.

Günümüzde yaşanan en büyük problemlerden bir tanesi de korona virüs hastalığının başka enfeksiyonlara ve hastalıklara bire bir benziyor olmasıdır. Prof. Dr. Mehmet Ceyhan ise; bu konuyla alakalı önemli bilgiler vermiştir. Hangi hastalıkların korona virüsle benzerlik taşıyacağını ve hangi belirtileri taşıdığınız zaman doktor kontrolüne gitmeniz gerektiğini anlatan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan konu ile alakalı önemli açıklamalarda bulunmuştur.

Bir Sonraki Yayında Neler Olacak?


Çağla Şikel, 24 Şubat son bölüm yayınında da önemli konuklara yer vereceğini ve ekran başındaki seyircilerin merak ettiği konulara değineceklerini açıklamıştır. Özellikle de ülkemizde yaşanan çarpıcı korona virüs hastalığı ile alakalı önemli bilgiler verileceği konusunda da ekran başındaki seyircileri bilgilendirmiştir.

Çağla ile yeni bir gün programının geleneklerinden biri olan yemek tarifleri de, 24 Şubat tarihinde de ekranlara gelecektir. Özellikle de programı düzenli olarak seyretmeye devam eden seyirciler, 24 Şubat’ta yayımlanacak programı da kaçırmamalıdır. Akşam yapacağınız yemekle ilgili fikir almak istiyorsanız, korona virüs önemlerini daha yakından takip etmek istiyorsanız; yeni bölümü izlemeyi unutmayın.