Çağla ile Yeni Bir Gün 26 Şubat izle Çağla ile Yeni Bir Gün son bölüm izle. Çağla ile Yeni Bir Gün bugünkü program tekrarı izle, Çağla ile Yeni Bir Gün bugün tamamı youtube izle.  Her gün yayına bağlanma şeklinde  yayının gerçekleştiği Çağla ile Yeni Bir Gün Whatsapp Hattı da araştırılıyor.  FOX Çağla ile Yeni Bir Gün tek parça seyret,  Çağla Şıkel Programı doktorları isimleri , FOX tv Çağla ile Yeni Bir Gün bugün 26 Şubat hangi konular işlendi. neler oldu işte detaylar...


Çağla İle Yeni Bir Gün 26 Şubat İzle Son Bölüm

Çağla ile Yeni Bir Gün 26 Şubat izle son bölüm başlığı programı düzenli olarak takip eden seyirciler tarafından sıklıkla araştırılmaya devam etmektedir. Çağla Şikel’in sunduğu program her gün Fox Tv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Programın içeriğinde ise; Profesörler eşliğinde gündelik sağlık problemleri konuşulur ve izleyicilere bu konuda önemli tavsiyeler de verilir. Çağla Şikel, sunuculuğunu yaptığı programa her gün farklı bir ismi davet ederek engin bilgilerinden yararlanır ve ekran başında bekleyen seyirciye de bilgi verir.

Çağla ile Yeni Bir Gün son bölüm içeriğinde birbirinden önemli yeni konuklara yer verilmiş ve ülkenin gündemi ile alakalı çok önemli konular konuşulmuştur. Özellikle de gündelik olarak birçok insanın karşılaştığı hastalıklarla alakalı önemli tüyoların verilmesi ekran başında bekleyen izleyicilerin oldukça hoşuna gitmiştir. Günümüzde birçok insanın yaşadığı sağlık sorunlarının tedavileri çeşitli ilaçlarla yapılıyor olsa da birçok doktor bu tedavilerin ilaçsız bir şekilde bitkisel yollarla da yapılabileceğini savunmaya devam etmiştir.

Çağla ile yeni bir gün programına konuk olan önemli profesörlerin büyük bir kısmı da, ilaç içmek yerine yaşanılan sağlık sorunlarının nasıl giderileceği konusunda oldukça önemli bilgiler vermeye devam etmektedirler. Profesörlerin verdiği bu bilgiler birçok kişi tarafından denenmiş ve yaşanılan zor hastalıkların çözüme kavuşmasında da oldukça önemli bir faktör olmuştur.

Özellikle de ülkemizde yer alan insanların büyük bir kısmının yaşadığı baş ağrısı ve demir eksikliği gibi çeşitli sıkıntıların ilerlemediği takdirde bitkisel yöntemlerle de çözülebileceğini ve hemen ilaç kullanımına başvurulmaması gerektiğini savunan profesörlerin büyük bir kısmı, günlük olarak nasıl beslenmeniz gerektiği, yapmanız gereken aktivitelerin nasıl şekillenmesi gerektiği konusunda da izleyicilere önemli tüyolar vermektedir.

Çağla ile Yeni Bir Gün Konukları
Çağla ile yeni bir gün konukları her gün değişmektedir. Programın sunuculuğunu yapan Çağla Şikel her hafta farklı bir uzmanı stüdyosunda ağırlayarak farklı sağlık sorunlarına değinmeye devam etmektedir. Çağla Şikel stüdyosunda birbirinden değerli profesörleri ağırlarken ülkemizin başından geçen zorlu koronavirüs süreciyle alakalı da bazı değerlendirmeler yapmayı ihmal etmemeye özen göstermiştir.

Özellikle de koronavirüs tedbirleri ve vaka sayılarının günlük artışının nasıl olduğu hakkında her gün düzenli bilgi verilmeye devam etmektedir. Çağla Şikel’in son bölümde konuk aldığı değerli profesörler ise; Prof. Dr. Ali Yağız Üresin ve Prof. Dr. Mehmet Ceyhan hocalarımız olmuştur. Özellikle de enfeksiyon hastalıkları uzmanı olan Mehmet Ceyhan pandemi sürecine giriş yaptığımız günden beri sık sık karşımıza çıkmaya ve korona virüste almamız gereken tedbirlerle alakalı bize önemli ve değerli bilgiler vermiştir.

Programda Neler Konuşuldu?
Programda neler konuşuldu? Sorusu da iki önemli profesörün programa katıldığını öğrenen izleyiciler tarafından sıklıkla sorulmaya ve araştırılmaya devam etmektedir. Prof. Dr. Mehmet Ceyhan hocamızın korona virüs hakkında verdiği bilgilerin büyük bir kısmı aşılanma sürecinin nasıl geçtiği ve vaka sayısında belirgin bir düşüş olup olmadığıyla alakalı olmuştur. Ülkemizin geçtiği zorlu sürecin içerisinde, konu ile alakalı önemli bilgiler de veren Prof. Dr. Mehmet Ceyhan hocamız normalleşme sürecine ne zaman girileceği ve şu an yasakların kalkıp kalmamasının doğru olup olmadığıyla alakalı da oldukça önemli açıklamalar yapmıştır.

Programın bir diğer konuğu, Ali Yağız Türemişte hem ülkemizin yaşadığı zorlu pandemi süreci ile alakalı araştırmalarda bulunmuş hem de izleyicilerin günlük olarak yaşadığı sağlık problemlerini nasıl çözebileceği hakkında da önemli bilgiler vererek ekran başında bekleyen seyircilere de fikir vermiştir.