FOX TV, Çağla ile Yeni Bir Gün programı 28 Şubat 2020 yayın akışından çıkarttı. FOX TV, tüm kanallar yeni bölümü sürdürürken yaptığı bu hareketle büyük takdir topladı.

FOX TV, Çağla ile Yeni Bir Gün programı 28 Şubat 2020 yayın akışından çıkarttı. FOX TV, tüm kanallar yeni bölümü sürdürürken yaptığı bu hareketle büyük takdir topladı. ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Show TV ekranlarında Zahide Yetiş programları varken Çağla ile Yeni Bir Gün yayınlanmadı.Çağla Şikel neden yok?

Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! TOKİ Alamayan Üzülmesin Hemen Başvursun Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini Düşürdü! TOKİ Alamayan Üzülmesin Hemen Başvursun


İdlib'de 33 askerimizin şehit olması nedeniyle FOX TV yayın akışını değiştirdi. Çağla ile Yeni Bir Gün programı ekranlara gelmiyor. 28 Şubat 2020 Cuma günü FOX TV'de canlı yayınlanan Çağla ile Yeni bir Gün programı yayın akışından çıkartıldı. Çağla Şikel'in bu hareketi ve FOX TV kararı mutlu etti.Çağla ile Yeni Bir Gün ne zaman?FOX TV ekranlarında Çağla ile Yeni bir Gün programı pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Çağla Şikel'in rakipleri Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Zahide Yetiş'le programların yeni bölümleri ekrana gelmeye devam etti. FOX TV, Show TV ve ATV utandırıd.