FOX’un, kadın üreticiler tarafından kısıtlı imkanlarla kurulan markalara destek vermek için hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi Hayran Olunacak Kadınlar’a ünlü dizi oyuncuları ve ekran yüzleri de dahil oldu.

Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı! Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı!

FOX ve Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) iş birliğinde hayata geçirilen, ve onlarca ödül alan “Hayran Olunacak Kadınlar” sosyal sorumluluk kampanyası kapsamında, başarılı kadınların kendi ayakları üzerinde durmak için tüm kadınlara ilham kaynağı olmaları hedefleniyor.

Sosyal medyada büyük ilgi gören kampanyanın üçüncü fazına FOX’un sevilen oyuncuları ve ekran yüzleri, reklam filmlerinde yer alarak, destek verdi. Beyza Şekerci, Biran Damla Yılmaz, Çağla Şıkel ve Gökçe Eyüboğlu’nun yer aldığı reklam filmleri geçtiğimiz cumartesi akşam ilk defa Prime Time’da, reklam kuşağında ekranda yer aldı ve eş zamanlı olarak FOX’un tüm dijital ve sosyal mecralarında tanıtılmaya başlandı.

Gökçe Eyüboğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, eşi kim?

FOX’un sosyal sorumluluk projesine destek olabilmek, kadın üreticilerin satışlarını artırmak ve daha fazla kadına üretim fırsatı yaratmak için, sosyal medyada #HayranOlunacakKadınlar ve #BizKadınızYaparız etiketleriyle paylaşım yapılabiliyor.

FOX | Program İzle - Hayran Olunacak Kadınlar