Çağla Şıkel'i ve çocuklarını ölümle tehdit eden şahıs yakalandı. Ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel'i, ölümle tehdit eden şahıs yakalandı.

Gözden kaçırmayın

En Az 100 Mermi Sıkıldı! Beyazıt Kavgasının Detayları Belli Oldu! Neden Ve Kimler Çatıştı? Kavga Neden Çıktı? En Az 100 Mermi Sıkıldı! Beyazıt Kavgasının Detayları Belli Oldu! Neden Ve Kimler Çatıştı? Kavga Neden Çıktı?


Çağla Şıkel'i ve çocuklarını ölümle tehdit eden şahıs yakalandı. Ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel'i, ölümle tehdit eden şahıs yakalandı. Şahsın cezaevinden izinli olarak çıkan R.S. olduğu ortaya çıktı. Şahsın savunması pes dedirtti!

17 Ekim'de Çağla Şıkel ve çocuklarını e-posta ile ölümle tehdit eden şahıs yakalandı. Şahsın cezaevinden izinli olarak çıkan R.S. olduğu ortaya çıktı. Şıkel'in şikayeti sonrası başlatılan incelemelerde tehdit mesajı gönderen kişinin, cezaevinden izinli olarak çıkan R.S. olduğu ortaya çıktı.

Çağla Şıkel'i ve ünlü mankenin oğullarını ölümle tehdit eden R.S. savunmasında, "Özel hayatını çok ifşa ediyordu. Amacım onu uyarmaktı" dedi..


Çağla Şıkel 17 Ekim'de e-posta ile ölümle tehdit edildi.. Şıkel'e kimliği belirsiz bir kişi, harflerden oluşmuş uydurma bir e-mail adresiyle tehdit mesajı gönderdi.

Mailde "Bak Çağla, yakında öleceksin. Seni ve çocuklarını öldüreceğim bu gece" yazıldı. Çağla Şıkel bunun üzerine avukatı aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Mail atan kişinin IP numarası alınarak savcılığa şikayet edildi.

Soruşturma kapsamında mesajı atan şahsın kimlik bilgileri tespit edildi. R.S. isimli kişinin, mesajı attığı 17 Ekim'den bir gün önce hükümlü bulunduğu Balıkesir Cezaevi'nden izinli olarak çıktığı belirlendi.

İfadesi alınan R.S. savunmasında, "Sosyal medya hesabımdan yapılan paylaşımlarına baktım. Çağla Şıkel ve oğlunun videolarını gördüm. Özel hayatını çok ifşa ediyordu. Amacım Şıkel'i uyarmaktı" diyerek kendisini savundu.