Çağlar Ertuğrul Sevgilisi Kayla Manukyan Ayrıldı! Bir Aşk Daha Bitti!

Teşkilat dizisinin Serdar'ı Çağlar Ertuğrul sevgilisi Kayla Manukyan ile ayrıldı. Çağlar Ertuğrul ile Kayla Manukyan neden ayrıldı? Çağlar Ertuğrul ile Kayla Manukyan ayrıldı mı?

Magazin 04.09.2021 - 13:06 04.09.2021 - 13:21 Ece Sahan

Son olarak TRT'nin reyting rekortmeni Teşkilat dizisinde rol alan Çağlar Ertuğrul 3 yıllık ilişkisini noktaladı.

Ekranların en kaliteli yaz romantik komedi dizilerinden olan Afili Aşk dizisinin Kerem Yiğiter'i, Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin Yağız'ı Çağlar Ertuğrul sevgilisinden ayrıldı.

Çağlar Ertuğrul sevgilisi Kayla Manukyan neden ayrıldı? Çağlar Ertuğrul ile Kayla Manukyan ayrıldı mı?

Teşkilat dizisnin Serdar'ı Çağlar Ertuğrul sevgilisi Kayla Manukyan ile ayrıldı. İkili geçtiğimiz temmuz ayında Çeşme'de objektiflere yansımıştı.

Çağlar Ertuğrul muhabirlerin evlilik hakkında "Evlilik düşünüyor musunuz?" sorusuna "Aman abi o konulara girmeyelim." yanıtını vermişti. İkilinin bugün birbirlerini sosyal medydan takipten bıraktığı görüldü.

Çağlar Ertuğrul sevgilisi Kayla Manukyan neden ayrıldı sorusunun yanıtı olarak evlilik sebebi olduğu iddiası kuvvetlendi.

Çağlar Ertuğrul evlilik sorularına sürekli olarak yanaşmadığı şekilde cevaplar veriyordu. İkilinin birbirlerini takipten çıkması sonrası sosyal medyada Çağlar evliliğe yanaşmadı sevgilisi Kayla'da resti çekti yorumlarına neden oldu. 

Şimdilik ne Çağlar Ertuğrul ne de Kayla Manukyan ayrılık iddiaları için açıklama yapmadı.   

Gelişmelerden Haberdar Olun

@