Afili Aşk dizisiyle büyük beğeni kazanan ikili Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul yeniden partner mi oluyor?

Kanal D'nin en keyifli romantik komedi yaz dizilerinden Afili Aşk dizisinin Ayşe ile Kerem'i Burcu Özberk ilie Çağlar Ertuğrul hayranlarına müjde!

Yayınlandığı dönem romantik komediye yeni bir soluk getiren Çağlar Ertuğrul'u oldukça keyifli şekilde izlediğimiz Afili Aşk dizisinin yakışan partnerleri Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul cephesinden kulislerde dolanan bilgi heyecan yarattı.

5d94acf861361f3038e1a8bd

Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Serkay Tütüncü, Altan Erkekli, Taner Rumeli, Beril Pozam gibi oyuncuların yer aldığı Afili Aşk hayranlarına müjdeli bir haber var. Şu sıralar gündüz kuşağında yeniden tekrarları yayınlanan dizisinin yıldızları yeniden partner oluyor!

Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek! Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek!

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Teşkilat'tan ayrıldığını açıklayan Çağlar Ertuğrul yeni projelerle görüşmeye başladı.

"KOMEDİ OYNAMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ"

Daha önce verdiği röportajlarda komedi rolleri oynamaktan hoşlandığını dile getiren yakışıklı ve başarılı oyuncu eski partneri Burcu Özberk ile yeniden mi bir araya geliyor. 

5d78fa4526789930b850f5f5

En orjinal romantik komedilerden olan, baş erkek karakterin kasıntı ağır olmadığı aksine komik ve kendini komik duruma düşüren olduğu eğlenceli Afili Aşk dizisinin oyuncuları zaman zaman yıllar sonra bile bir araya gelip dostluklarını sosyal medyadan paylaşıyordu. 

Bucu Özberk ve Çağlar Ertuğrul'unda sıkı dost olduğu biliniyordu. İkilide güzel bir haber gelebilir. 

Hem Çağlar Ertuğrul'un Teşkilat'tan ayrılması hem de Burcu Özberk'in dizisinni bitmesiyle ikiliye yeni projelerin gittiği öğrenildi. İddialara göre bir dizi projesinde ikilinin yeniden partner olduğu istenmiş.