Çağlar Ertuğrul'dan Aşk Mantık İntikam Dizisi Paylaşımı!

Teşkilat dizisinin Serdar'ı Çağlar Ertuğrul Afili Aşk dizisinden partneri Burcu Özberk için paylaşımlara doyamadı. Aşk Mantık İntikam dizisi paylaşımları gündem oldu.

Dizi Haberleri 19.06.2021 - 12:39 19.06.2021 - 12:40 Ece Sahan

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Teşkilat'ın Serdar'ı Çağlar Ertuğrul eski partneri Burcu Özberk'i yalnız bırakmamaya devam ediyor. 

Kanal D'de yayınlanmış olan ve yaz dizilerinde adını unutulmazlara yazdıran başarılı yapım Afili Aşk dizisinden partner olan Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk dizilerinin bitmesinin ardından yıllar geçmesine rağmen birbirlerini desteklemeye devam ediyorlar. Çağlar Ertuğrul partnerinin işlerini asla pas geçmiyor.

Çağlar Ertuğrul yine kendine hayran bırakan bir hareket yaptı. Dizi partnerlerinin dizileri biter bitmez birbirlerini silmelerine alışkın olduğumuz şu zamanlarda Çağlar Ertuğrul yıllar önceki partnerini hala desteklemeye devam ediyor.

Fox Tv'nin yeni yaz dizisi Aşk Mantık İntikam ilk bölümü ile ekranlara geldi. Farklı konusu, Burcu Özberk'in ve Mehmet Korhan Fırat'ın olduça eğlenceli performansı ve İlhan Şen ile Burcu Özberk'in uyumu başarılı bir yapım olduğunu gözler önüne serdi. 

Burcu Özberk'in Afili Aşk dizisinden partneri Çağlar Ertuğrul yine eski partnerini yalnız bırakmadı. Yakışıklı oyuncu Aşk Mantık İntikam dizisinin paylaşımını yaparak Burcu Özberk'e başarılar diledi. Çağlar Ertuğrul "Şansınız ve reytinginiz bol olsun" yazarak eski partneri Burcu Özberk'i etiketledi.

Çağlar Ertuğrul hayranları ise bu hareket için yakışıklı oyuncuya bir kez daha hayran oldu. Dizi partnerleri dizileri biter bitmez birbirlerini silerken, Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk'in dostlukları alkış aldı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@