Türkiye'de İngiltere Premier Liginde yılın 11'de yer alan Çağlar Söyüncü çok önemli maç olan Rusya Türkiye maçında yedek soyundu. Çağlar Söyüncü Rusya Türkiye maçında neden yok? Çağlar Söyüncü yedek mi merak ediliyor.

Türkiye'de İngiltere Premier Liginde yılın 11'de yer alan Çağlar Söyüncü çok önemli maç olan Rusya Türkiye maçında yedek soyundu. Çağlar Söyüncü Rusya Türkiye maçında neden yok? Çağlar Söyüncü yedek mi merak ediliyor. Çağlar gibi Cengiz Ünder neden yok sorusu da soruluyor.Şenol Güneş'in kararı!Ülkenin en iyi stoperi olarak gösterilen Çağlar Söyüncü, zorlu Rusya Türkiye maçında kadroda göremeyen futbol severler şoka uğradı. Çağlar Söyüncü sakat mı yedek mi sorulara akıllara geldi. Ancak Çağlar Söyüncü yedekler arasında yer alıyor. Çağlar Söyüncü oynamama sebebi Şenol Güneş'in kararı. Şenol Güneş Merih Demiral'ın yanında tercihini Ozan Kabak'tan yana kullandı.

Gözden kaçırmayın

Rusya-Ukrayna Savaşında Tarihi Hamle! Zelenski Uyardı Ancak Birçok Ülkeyi Savaşa Dahil Edecek Bu Hamle Kimden Geldi?? Rusya-Ukrayna Savaşında Tarihi Hamle! Zelenski Uyardı Ancak Birçok Ülkeyi Savaşa Dahil Edecek Bu Hamle Kimden Geldi??


Cengiz Ünder yedek!Çağlar Söyüncü gibi aynı takımda yer alan Cengiz Ünder'de yedek. İki türk yıldız İngiltere'yi bu hafta sallarken milli takımda yedek kaldı. Cengiz Ünder'de Almanya maçında berabere bitmesinde bir numaralı oyuncuydu.Hem Cengiz Ünder neden yok, hem Çağlar Söyüncü neden yedek soruların yanıtı olarak Şenol Güneş gösteriliyor. Çağlar Söyüncü sakat mı ve Cengiz Ünder sakat mı sorularının yanıtı da sakat değil. Tamamen teknik direktör kararı.Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder ayrıca Türkiye'de Altınordu'da yetişmiş iki isim olarak dikkat çekiyor ve şuan aynı kulüpte futbol oynuyorlar.