Survivor 2021'de hem ünlüler hem de gönüllüler takımında yarışan isimler oldukça başarılı kişilerden oluşuyor. Survivor 2021 yarışmacıları arasında pek çok sayıda ünlü oyuncu ve sporcu yer alırken bir yandan da sosyal medya fenomenleri yer alıyor.

Survivor 2021'de hem ünlüler hem de gönüllüler takımında yarışan isimler oldukça başarılı kişilerden oluşuyor. Survivor 2021 yarışmacıları arasında pek çok sayıda ünlü oyuncu ve sporcu yer alırken bir yandan da sosyal medya fenomenleri yer alıyor. Survivor 2021'de diskalifiye, yeni yarışmacı olayları sık sık gündeme geliyor. Survivor'da yarışan yarışmacılar ara sıra değişse de kemik kadro aynen yerinde durmaya devam ediyor. Survivor 2021'de ünlüler takımında yarışan her isim dikkat çekse de özellikle biri çok dikkat çekiyor. Survivor ünlüler takımında yer alan Çağrı Atakan, izleyenlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Survivor ünlüler takımında yarışan oyuncu Çağrı Atakan'ın hayatı, kim olduğu, yaşı ve memleketi araştırılmaya başlandı. Survivor Çağrı Atakan kimdir? Çağrı Atakan nereli, kaç yaşında?Çukur dizisinde Remzi karakterine hayat vermiş olan başarılı oyuncu Çağrı Atakan şimdilerde Survivor 2021 programında yarışıyor. Çağrı Atakan, Survivor 2021'de ünlüler takımında yarışmaya devam ediyor. 2021 yılında Survivor ünlüler takımında belki de en dikkat çeken ve izleyiciyi etkileyen isimlerden biri olan Çağrı Atakan, gündeme gelmeye devam ediyor. Sık sık gündeme gelen Çağrı Atakan, izleyenlerin araştırma radarına takılıyor. Çağrı Atakan hakkında yeterli bilgiye sahip olmayanlar, Survivor Çağrı'nın kim olduğunu araştırmaya başladı. Survivor Çağrı Atakan kimdir? Nereli?

Survivor Çağrı Atakan Kimdir?

Survivor'da ünlüler takımında yarışan ve yarışmadan diskalifiye edilen Çağrı Atakan'ın kim olduğu merak ediliyor. Oyuncu Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da doğmuştur. 40 yaşındaki Survivor yarışmacısı Çağrı Atakan, Ankaralıdır. Ankara'da doğup büyüyen Çağrı Atakan, üniversite eğitimine de memleketi olan Ankara'da devam etmiştir. Çağrı Atakan, Bilkent Üniversitesinde okumuştur. Bilkent Üniversitesi'nden mezun olan Çağrı Atakan'ın ilk dizi oyunculuğu deneyimi 2007 yılında Arka Sıradakiler adlı gençlik dizisinde rol alarak ünlü olmuştur. Arka Sıradakiler'de oynadıktan sonra tv oyunculuğuna ara vermiş ve tiyatro ile yakından ilgilenmeye başlamıştır. Birçok tiyatro oyununda yer alan Çağrı Atakan, 2017 yılında Çukur dizisinde sonrasında da 2018 yılında Şahin Tepesi adlı dizide yer almıştır.2018'de yayınlanan Şahin Tepesi dizisinde rol alan Çağrı Atakan öncesinde Show TV'nin en sevilen dizilerinden biri olan Çukur'da oynamaya başlamıştır. Survivor'dan diskalifiye olan Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakterine hayat vermiştir. Çukur'da Remzi karakterini canlandıran Çağrı Atakan, sonrasında Survivor 2021'de yarışmacı olmuştur. Çağrı Atakan, özel hayatı ile gündeme gelen ünlülerden değildir. Daha çok dizi ve filmlerde olan başarılarıyla gündeme gelen Çağrı Atakan, evli değildir. Survivor'a katılmadan önce Çağrı Atakan, sevgilisi Eda Taşpınar ile ayrılmıştır. Modacı ve model olan Eda Taşpınar ile bir süre beraber olan Çağrı Atakan'ın şu an hayatında biri yoktur. Çağrı Atakan'ın Eda Taşpınar'dan neden ayrıldığı bilinmiyor. Çağrı Atakan'ın Instagram adresi: @cagri.atakan 'dır.

Çağrı Atakan instagramı: https://www.instagram.com/cagri.atakan/?hl=tr

Çağrı Atakan Rol Aldığı Diziler

2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)

2017 – Çukur (Remzi)

2007 – Arka Sıradakiler

Survivor Çağrı Atakan Neden Diskalifiye Edildi?

Son dönemlerde Survivor diskalifiye durumları sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Son günlerde Survivor'da diskalifiye durumu ile gündeme gelen isimlerden biri de Çağrı Atakan oldu. Survivor ünlüler takımında yarışan Çağrı Atakan'ın yarışmadan diskalifiye olması durumu söz konusu. Survivor ünlüler takımında yarışan Çağrı Atakan, adada yarışmacı arkadaşlarıyla ve takım arkadaşlarıyla sık sık tartışmaya giriyordu. Acun Ilıcalı, Çağrı Atakan'ı girdiği tartışmalardan dolayı ve sözlerinden dolayı epey fazla uyardı. Hemen hemen her bölümde Çağrı Atakan'ın kavga etmesi hem izleyenleri hem adadaki yarışmacıları hem de son olarak Acun Ilıcalı'yı çileden çıkardı. Daha önce de uyarı alan Çağrı Atakan, bu defa uyarı almadı. Çağrı Atakan, yarışmacı arkadaşı Poyraz'ın eline vurdu. Poyraz'ın eline vuran Çağrı, uyarılmadan Survivor'dan diskalifiye edildi.