Çalar Saat İsmail Küçükkaya nerede? Fox TV Çalar Saat sunucusu neden değişti her yerde aranmaya başladı. Fox TV'nin sabah saatlerinde yayınlanan haber programını sunan İsmail Küçükkaya’dan sevenlerini üzen bir haber geldi.

Fişini çektiler! 15 yeni oyuncu da fayda etmedi! atv dizisi reytinglerde darmaduman... Fişini çektiler! 15 yeni oyuncu da fayda etmedi! atv dizisi reytinglerde darmaduman...
Çalar Saat İsmail Küçükkaya nerede? Fox TV Çalar Saat sunucusu neden değişti her yerde aranmaya başladı. Fox TV'nin sabah saatlerinde yayınlanan haber programını sunan İsmail Küçükkaya’dan sevenlerini üzen bir haber geldi. Cuma gününden bu yana yayına çıkmayan İsmail Küçükkaya merak edildi. Herkes Çalar Saat İsmail Küçükkaya neden yok? Kovuldu mu ayrıldı mı her yerde aramaya başladı.

Fox TV’nin en çok izlenen haber programları arasında yer alan “Çalar Saat” programını, 2 Kasım Pazartesi günü İlker Karagöz sundu. Ünlü haber spikeri İsmail Küçükkaya’nın “Çalar Saat” yayınında olmaması ve stüdyoda yapılan değişiklikler izleyicileri merak ettirdi. Programı yakından takip edenler Çalar Saat İsmail Küçükkaya nerede? Çalar Saat sunucusu neden değişti aramaya başladı.

Çalar Saat İsmail Küçükkaya nerede?

Konuyla ilgili açıklama İsmail Küçükkaya'da geldi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Küçükkaya, koronavirüse yakalandığını bu nedenle kendisini karantinaya aldığını duyurdu. Bunun ardından İsmail Küçükkaya'nın sağlık durumu nasıl? merak edildi.

Hafif semptomlar gösterdiğini ve tedavi sürecinin evinde devam ettiğini belirten İsmail Küçükkaya sosyal medya hesabından durumuyla ilgili bilgi verdi. Küçükkaya açıklamasında, “Aklımız, kalbimiz İzmir’de . Kayıplarımız var. Acımız büyük. Kurtarma çalışmaları halen devam ediyor. Enkaz altında kalanlar için dua ediyoruz. Bu şartlarda kişinin kendi durumundan bahsetmesi hoş değil. Kendimi bu duruma düşürmek istemem. Lakin küçük bir açıklama yapmaya mecburum. Perşembe günü test yaptırdım ve sonucu beklerken tedbiren izolasyona girdim. Yaptırdığım COVID-19 test sonucu pozitif çıktı. Tedavi sürecim evde devam ediyor. Semptomların ağır seyretmiyor. Durumum iyi. Teşekkür ederim. Depremde hayatını kaybedenlere rahmet, geride kalanlara sabır ve metanet dilerim” notunu ekledi.İsmail Küçükkaya’nın koronavirüs testinin pozitif çıkmasından sonra Fox Çalar Saat stüdyosu ve Küçükkaya ile çalışan bütün ekip değiştirildi.

Fox TV Çalar Saat sunucusu neden değişti?

Çalar Saat sunucusu İsmail Küçükkaya'nın koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından 2 Kasım Pazartesi günü programı İlker Karagöz sundu. Programı bir süre daha İlker Karagöz sunacak.