Bankadan gelen haberle birlikte 27 bin TL promosyon ödeneceği açıklandı. Promosyon ödemelerinde şartlar nedir? EFT havale ve Fast için ödeme yapmak zorunda kalınmayacak. Banka işlem komisyonu sıfıra düşüyor.

Promosyon için anlaşma sağlayan kurumlara TRT'de dahil oldu. TRT çalışanlarının 3 yıl taahhüt karşılığında alacağı ödemeye dair bilgi verildi. 27 bin TL'lik ödeme için el sıkışan TRT, çalışanlarının yüksek ödeme alması için önemli bir anlaşmaya imzasını attı.

27 Bin TL Promosyon Ödenecek

Çalışanlara verilecek olan 27 bin TL'lik promosyon dikkat çekti. Promosyon ödemeleri Aralık ayındaki maaştan sonra tek sefer olacak şekilde çalışanlara verilecek. Üstelik promosyonun yanı sıra, TRT çalışanları için bazı avantajlar da sunulacak. Bu sayede yalnızca ödeme değil aynı zamanda banka işlemlerinden alınacak komisyon ve çeşitli kesintiler de sıfıra inecek.

EFT Havale Fast Komisyonu Yok!

Banka müşterileri, yapacakları EFT, Havale ve Fast işlemleri için bankaya komisyon ödemeyecek. TRT çalışanlarına sunulan bu fırsat dikkat çekti. Üstelik otomatik ödeme talimatında da komisyon verilmeyeceği açıklandı. Bakalım diğer kurumlarda bankalarla nasıl bir promosyon anlaşması yapılacak göreceğiz. 

Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor Parasını çekmeyen veda etsin! Bankadaki hesaplar kapanıyor

trt-2