Düşük faizle kredinizi hemen çekmek ve bir an önce ödemelere başlamak için elinizi çabuk tutun. Kredideki son durum ve dahası paylaşıldı. 100 bin TL acil ihtiyaç kredinizi Akbank'tan geldi. 3 ay ertelemeli olarak kredinizi ödemeye başlayabilirsiniz.

Acil kredi ihtiyaçlarınız için Akbank'ın önemli kampanyaları bulunuyor. Kredide merak edilenler ve çok daha fazlasını sizlerle paylaşacağız. Peki hangi kredi paketleri ihtiyacınızı karşılayacak? 100 bin TL'ye kadar kredi çekmek için bu şartları karşılamanız gerekiyor. Özelde veya kamuda çalışanlar için düzenlenen kampanyaya dair detaylar ortaya çıktı.

3 Ay Erteleme İmkanı!

Kredide erteleme imkanı da sunuluyor. Eğer şimdi kredi başvurusu yapar ve kabul edilir ise ödemeye 3 ay sonra başlayacaksınız. Kredi paketindeki bu durum ve dahasını değerlendirmek sizin elinizde. Son zamanlarda kredi fırsatlarına ilişkin çok fazla detaya yer verilmekte. Akbank'ın ertelemeli, düşük faizli ve çalışanlara özel sunduğu avantajları kaçırmayın.

bankakredi-3

Kredi Başvuru Şartları Nedir?

Acil nakit ihtiyaçlarınızda 100 bin TL'lik kredide 12 ay vade seçeneği bulunuyor. Üstelik kredi kampanyasında 50 bin TL altındaki kredilere 36 ay vade ve 50 - 100 bin TL arasındaki krediler için 24 ay vade imkanı sağlanacak. Ödeme kolaylığı denince akla gelen bankalardan olan Akbank, aşağıdaki şartları da karşılamanızı beklemekte:

Cumhurbaşkanı Adayları 100 Bin İmzayı Geçti mi? Muharrem İnce ve Fatih Erbakan İmza Sayıları 24 Mart 2023 Cumhurbaşkanı Adayları 100 Bin İmzayı Geçti mi? Muharrem İnce ve Fatih Erbakan İmza Sayıları 24 Mart 2023

  • Kredi için nüfus cüzdanınız veya sürücü belgenizle birlikte fotokopisini getirmelisiniz.
  • Adres teyiti için belge talep edilebilmektedir.
  • Düzenli gelir elde ettiğinize dair maaş bordrosu veya gelir belgesi
  • Özel sektörde çalışıyoranız SGK Hizmet Döküm Belgesi