Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, sosyal medya hesabı üzerinden duyuru yaptı. Duyurusunda 110 bin ve 150 bin TL'lik hibe vereceklerini açıkladı. Engelli ve eski hükümlü girişimcileri bekleyen bu ödemede son başvuru tarihi 15 Aralık 2023.

Engelli ve eski hükümlüleri sevindirecek haber geldi. Çalışma Bakanı bizzat duyurdu ve kimlere hibe desteği verileceğini açıkladı. Başvurular başladı ve son tarih de belli oldu. Aralık'ın 15'ine kadar süreniz bulunuyor. En fazla 150 bin TL hibe ödemesi alacaksınız. Girişimciler bu fırsatı kaçırmak istemiyor.  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, sosyal medya vasıtasıyla engelli ve eski hükümlüler için yeni bir fırsatın müjdesini paylaştı. Bakan, İŞKUR'un, bu bireylerin kendi işlerini açmaları için finansal destek sağlayacağını ifade etti.

İŞKUR'dan Başvuranlara 150 Bin TL Hibe!

İŞKUR'un resmi internet sitesi http://iskur.gov.tr'den "Duyurular" sekmesi altında başvuru rehberi ve tüm detayları bulabilirsiniz. Son başvuru için son tarih 15 Aralık 2023.

bakanışıkhann

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

Vedat Işıkhan, bu haberi X sosyal medya platformunda şu sözlerle duyurdu: "İŞKUR aracılığıyla engelli ve eski hükümlü bireylerimizin iş kurma hayallerine destek oluyoruz. Engelli vatandaşlarımıza 150 bin TL, eski hükümlülere ise 110 bin TL hibe desteği sağlıyoruz. Başvuru için http://iskur.gov.tr sitesini ziyaret edebilir, 'Duyurular' sekmesinde gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Hatırlatmak isterim ki, başvuru için son gün 15 Aralık 2023."