Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin Duyurdu, Paralar Hesaba Son Kez Yatacak!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin Duyurdu, Paralar Hesaba Son Kez Yatacak! Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin yaptığı açıklamalar şu şekilde...

Ekonomi 08.07.2021 - 15:36 08.07.2021 - 15:36 Vural Pars

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin bu ay içinde yapılacak ödemelerin son kez yapıldığını söyledi. Nakdi ücret desteği alacak kişilerin, bu destek ödemelerini son kez alacakları duyuruldu. Paralar yarın hesaplara yatacak ve son kez ödeme olacak dedi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin bugün içinde yaptığı açıklama son dakika haberi olarak duyuruldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin son dakika olarak, 9 Temmuz tarihinde nakdi ücret desteklerinin yatıralacağını ve bu paraları yarın hesaplarınızdan alacağınızı söyledi. 

nakdi-des

Daha önce 17 Mayıs 2021 tarihinde biteceği söylenen ve bu süre içinde, tekrardan uzatılan nakdi destek ücretleri, son kez yarın itibari ile hesaplara yatacak. 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatılan bu sistem için son ödemeler 9 Temmuz tarihinde hesaplara yatacağını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin açıkladı. Temmuz 09 tarihinde saat 09.00'dan sonra banka hesaplarına yatacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@