Call Of Duty Modern Warfare 2 oyununun ücretsiz olması büyük sevinç yarattı. Oyunla ilgili güncel bilgiler ortaya çıktı. Steam'de yüksek fiyata satılan oyunu online olarak para vermeden oynamak isterseniz elinizi çabuk tutun. İşte oyunun ücretsiz olarak oynanacağı tarih...

Call Of Duty Modern Warfare 2 oyunuyla ilgili önemli bir kampanya başlatıldı. Activision, dikkatleri üzerine çekecek bir hamle ile karşımıza çıktı. Son zamanlarda oyunun ne kadar değerli ve kaliteli olduğuna yönelik çok fazla yorum alınıyor. Şimdi ise çeşitli açıklamalarda bulunuldu.

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!

16  Mart'tan İtibaren Ücretsiz Olacak!

Call Of Duty Modern Warfare 2 oyununun Online kısmı, 16 Mart 2023 tarihinden itibaren ücretsiz olarak oynanabilecek. Elbette 28 Ekim 2022 tarihinde ilk açılışını yapan oyunun sınırlı süre ile ücretsiz olacağını belirtelim. 20 Mart 2023'e kadar oyuna para vermeden ücretsiz test etme imkanınız bulunuyor. Sonrasında ise yine fiyatlı tarifeye geçilecek.

Steam'de Büyük İlgi Gördü!

Activision'un baş yapıtlarından biri haline gelen Call Of Duty Modern Warfare 2, büyük ilgi görüyor. Çıktığı günden bu yana aldığı olumlu yorumlarla da bunu gösterdi. Şu an için güncel fiyatı 1099 TL olmakla birlikte bu yüksek fiyata ek olarak oyunla ilgili çeşitli detaylar da paylaşılmakta. Bakalım beklentileri tamamen karşılayabilecek mi? Oyuncuların CoD'u denedikten sonra kararını vereceği tahmin ediliyor.