Cam Tavanlar Cem kimdir, gerçek adı ne? Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında evli mi?

Cam Tavanlar Cem kimdir, kaç yaşında? Cam Tavanlar Cem gerçek adı ne? Cam Tavanlar dizisinin ilk bölümüyle ekranlara gelirken dizideki karakterler de araştırılıyor.

Dizi Haberleri 09.06.2021 - 19:22 09.06.2021 - 19:28 Volkan Arık

Show TV'de yeni dizi Cam Tavanlar bugün başlıyor. Merakla beklenen dizinin ilk bölümü öncesinde izleyicilerde dizideki karakterleri araştırmaya başladı. Özellikle Cem karakteri birçok izleyici tarafından merak ediliyor ve arama motorunda şu sıralar araştırılıyor. Peki Cam Tavanlar Cem kimdir? Cam Tavanlar Cem gerçek adı ne kim oynuyor? Kubilay Aka biyografisi ve detaylar haberimizde...

CAM TAVANLAR CEM KİMDİR?

Cam Tavanlar’da Cem karakteri şirkette yeni çalışmaya başlayan Leyla ile büyük bir rekabet içerisine girecek. Ancak ikili arasındaki bu didişme ileride tutkulu bir aşka dönecek. Leyla ile Cem arasında büyük ve tutkulu bir ilişki yaşanırken elbette bu yolda engellilerde karşılarına çıkacak. Cam Tavanlar karakterine yakışıklı oyuncu Kubilay Aka hayatı veriyor. Kubilay Aka son olarak Çukur dizisinde rol almıştı.

cam-tavanlar-cem-kimdir

KUBİLAY AKA KİMDİR KAÇ YAŞINDA?

Genç oyuncu Kubilay Aka, 5 Mayıs 1995 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde eğitim alan Kubilay Aka daha sonra Muğla'da yaşamaya ve burada çalışmaya başladı. Kubilay Aka, Muğla'da özel bir havaalanında çalışırken keşfedildi önce Vatanım Sensin dizisine deneme çekimleri için çağrılan Kubilay Aka sonrasında dizinin başrollerinde an Biri haline dönüştü. 2016 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve o döneme damga vuran dizi Vatanım Sensin'de Ali Kemal karakteriyle adından çok söz ettiren Kubilay Aka yeni sezonda ise Ay Yapım ile sözleşme imzalayarak izlenme rekorları kıran çukur dizisine transfer oldu. Çukur dizisinde 4 sezon boyunca Celasun karakterine hayat veren Kubilay Aka Geçtiğimiz günlerde karakterin ölerek diziden ayrılması ile birlikte cam tavanlar dizisi ile anlaştı. Vatanım Sensin dizisinde tanışarak aşık olduğu Miray Daner ile uzun süre boyunca aşk yaşayan Kubilay Aka bu ilişkisini ihanet nedeniyle noktalamak zorunda kalmıştı. Kubilay Aka yine oyuncu Hilal Altınbilek ile görüntülenmiş Miray Daner ilişkiye son vermişti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@