Cam Tavanlar dizisi için yolun sonu göründü! Bensu Soral ve Kubilay Aka çok üzgün!

Show TV ekranlarında yayınlanan Cam Tavanlar dizisi için yolun sonu görüldü. Çok sevilen iki yıldızın yer aldığı Cam Tavanlar hayranlarına üzücü haber geldi. İşte Show TV Cam Tavanlar kararı!

Dizi Haberleri 24.06.2021 - 10:26 24.06.2021 - 10:26 Berkay Keskin

Ekranların en sevilen kişileri arasında yer alan Bensu soral ve Kubilay Aka başrollerinde yer aldığı Cam Tavanlar dizisinden üzücü haber geldi! Her hafta çarşamba günü yayınlanan Cam Tavanlar dizisi reytinglerde çakıldı! Hem Bensu Soral hem Kubilay Aka'nın çok mutsuz olduğu öğrenildi!

Cam Tavanlar 3 reytinge bile ulaşamıyor!

Dün ekranlara gelen bölümde Cam Tavanlar dizisi yine beklentinin altında kaldı! Hikayesi ve iki başrolü çok sevilen dizide Bensu soral ve Kubilay Aka bir türlü sevilmedi. Totalde 2,32 gibi çok kötü bir sonuç olan Cam Tavanlar AB 2,96 en yüksek reytingi aldı.

Yaz dizileri için en kötü dizi denilen reyting oranı 3 olduğu biliniyor ve 3 yapan dizide ömrü 12-13 bölüm sürüyor. Ancak Cam Tavanlar dizisinin ömrü o kadar bile sürmeyeceği öğrenildi. 

Hiç bir grupta 3 bandını bulamayan Cam Tavanlar dizisi final için gün sayıyor. Hayranları ise final yapmasın 3 bölüm daha bekleyin diye şimdiden baskıya başladı!

Cam Tavanlar final yapacak mı?

Bensu Soral ve Kubilay Aka gibi yıldızların yer aldığı ve yaz dizileri için en iyi kadro olduğu düşünülen Cam Tavanlar dizisi final kararı geldi. Reytingleri görür görmez şok olan Show TV yönetimi diziyi bitirmek istiyor.

Ancak hem Ay yapım ortağı olduğu Ojo Pictures, hem de Kerem Çatay, Euro 2020 nedeniyle dizilerin izlenmediği, önce milli maç hemen ardından Fransa Portekiz ve Almanya gibi ölüm grubu adı verilen maçların çarşamba denk gelmesi nedeniyle dizinin izlenmediği düşünüyor. Hatta dün Kuruluş Osman AB aldığı 6 reyting sezonun en düşük reytingi olduğunu dile getiriyor. Bu sebeple Cam Tavanlar dizisinin önünde 2 yol bulunuyor.

Show TV Cam Tavanlar dizisinin arkasında durarak Euro 2020 sonuna kadar direnecek ve yeni bir defter açacak senarist de dahil, yada Cam Tavanlar dizisi 2 hafta için ekran macerasını tamamlayacak. Bensu Soral ve Kubilay Aka bu karara çok üzülse de dizinin tutmadığını ve final yapacağını biliyor.

Cam Tavanlar final tarihi netleşir netleşmez sizlerle olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@