Cam Tavanlar Dizisi Kubilay Aka Bensu Soral Uyumsuzluğu İçin Cast Direktörüne Seslendiler!

Show Tv'nin yeni yaz dizisi Cam Tavanlar dizisinde Bensu Soral ve Kubilay Aka uyumu geçer not almadı. İzleyiciler cast direktörüne çok mu aradın diye sordu.

Dizi Haberleri 20.06.2021 - 13:56 20.06.2021 - 13:57 Ece Sahan

2021 yaz dizileri başladı. Oldukça düşük retyinglerle başlayan diziler bu reytingleri hak etmedi. Tüm sezon boyunca klişe bol acıtasyon bol dram bol istismar bol mafya izleyen Türk halkı iç açıcı yaz dizilerini tercih etmedi. 

Şimdiye kadar Kanal D'de Baht Oyunu ve Aşkın Tarifi olmak üzere 2, Fox Tv'de Aşk Mantık İntikam ve geçtiğimiz sezondan devame den Sen Çal Kapımı olmak üzere 2, Star Tv'de de Ada Masalı olmak üzere 1 yaz dizisi başladı.

Show Tv'de çok güvendiği yeni yaz dizisi Cam Tavanlar'ı seyirci ile buluşturdu. Ojo Pictures'un uğruna ekranların en kaliteli dizisi olan ancak o da reytinglere kurban giden Hekimoğlu dizisini bitirdiği Cam Tavanlar reytingleri oldukça düşük geldi. 

ÇOK KÖTÜ UYUM!

Cam Tavanlar cinsiyet eşitsizliğine kadının kendi ayakları üzerine durmasına dikkat çekecek diyerek çıktığı yolda drama kaçan çekimleri ile pek bir yaz dizisi imajı vermemesine rağmen yinede izlenmedi. Dizinin dram çekim tarzının yanı sıra Kubilay Aka ve Bensu Soral uyumu da geçer not almadı. 

Kubilay Aka'nın yaz dizisi için jön bir havası olmaması, Bensu Soral ile uyumunun oldukça kötü olması üzerine karanlık, dram çekim tarzı ile birleşince her şey birbiriyle uyumsuz ve estetik gelmedi.

İzleyiciler özellikle Kubilay Aka ve Bensu Soral uyumu için cast direktörünün oldukça kötü bir iş çıkardığı yorumları yaptı. Kubilay Aka'nın genç kız hayranlarının olması üzerine seçim yapılış belli ki ama Bensu Soral ile uyumu oldukça sönük kalmış.

Öyle ki Aşkın Tarifi dizisinde genç kızların fan oluşturacağı bir jön yerine evli ve genç kızlara hitap etmeyen naif ve tassavufi konuşmalar yapan bir karaktere sahip Kadir Doğulu seçilmesine rağmen oldukça başarılı bir iş çıkartılmış.  

Gelecek bölüm reytinglerinin artacağına inan Cam Tavanlar ekibinin bakalım dedikleri olacak mı? 

  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@