Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Bu yazın iddialı dizilerinden olan Cam Tavanlar dizisi başlıyor! İşte diziye dair merak edilenler haberimizin devamında yer alıyor..

Dizi Haberleri 07.06.2021 - 19:18 07.06.2021 - 20:06 Azra Özdemir

JO Pictures imzalı, Kubilay Aka ile Bensu Soral'ın başrolünü paylaştığı senaryosunu Meriç Acemi'nin kaleme aldığı, Kerem Çatay ile Ömer Özgüner'in yapımcılığını üstlendiği ve  yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk'ün oturduğu Cam Tavanlar dizisi için geri sayım başladı!

Show TV ekranlarında yayınlanacak bu dizide restoran sahibi bir adam ile genç bir kadının  aşk hikayesi konu ediniliyor.

Kubilay Aka restaurant sahibi Cem karakterine, Bensu Soral ise Leyla karakterine hayat veriyor. Romantik komedi türündeki dizide ikilinin aşkları gözler önüne serilecektir. Aynı zamanda yemek kültürüne de değinilecektir.

Cam Tavanlar Oyuncu Kadrosu!

Kadrosunda ise Hatice Aslan, Utku Ateş, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı, Ayhan Işık ile Cevdet Arıcılar gibi bibirinden başarılı isimler yer alıyor.

Geçtiğimiz sezon pandemi nedeni ile az sayıda yazlık dizi vardı. Fakat bu sezon birbirinden iddialı diziler başlamak gün için sayıyor. Cam Tavanlar dizisi de güçlü kadrosu ve farklı konusu ile bu yaza damga vuracak diziler arasında gözüküyor. Peki Cam Tavanlar ne zaman başlayacak?

Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

'Cam Tavanlar' çarşamba akşamı saat 20.00'de Show TV'de başlıyor!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@