Kubilay Aka ve Bensu Soral'in başrollerinde yer aldığı Ojo Pictures imzalı Cam Tavanlar dizisi final yapıyor!

Büyük umutlarla başlayan Show Tv'nin yaz dizisi beklenilenin çok çok altında kalınca finalden kaçamadı. 8. bölümde final yapacak olan dizinin hayranları ise duruma tepkili.

Farklı bir dizi, güçlü kadın, cinsiyet eşitsizliğine değinecek diyerek reklamı yapılan dizi beklenilenin altında kaldı. Her ne kadar dizinin final yapması için asistan sakar kız yok diye tutmadı savunması yapılsa da dizinin başarısızlık sebebi bu değil.

Öncelikle Kubilay Aka ve Bensu Soral uyumsuzluğu, dizini karanlık çekimi, olayların dramatize ediliş şekli beklenti altı kaldığı gözle görülür bir gerçek.

Ancak dizinin izleyicileri sosya medyada bu senin yaz dizileri Baht Oyunu, Aşk Mantık İntikam, Aşkın Tarifi dizilerine dair tepki göstermeyi sürdürüyor. Bu sene aslında yaz dizileri oldukça düşük reytinglerde seyretti. Sezon boyunca klişe dram, acıtasyon, mafya dizilerine reyting kazandıran izleyici iç açıcı yaz dizilerini sevmedi.

KUBİLAY AKA YENİ DİZİDE!

Dizinin başrollerinden olan Kubikay Aka ise dizinin final yapmasının ardından ara vermeden el sıkıştı! Son olarak Çukur dizisinde yer alan Kubilay Aka'nın yeni projesi belli oldu.

Büyük umutlarla başladığı Cam Tavanlar dizisinde hayal kırıklığı yaşayan Kubikay Aka son olarak Miray Daner'i Hilal Altınbilek ile aldatması ve bir kadına yazdığı mesajlarla gündeme gelmişti.

Gelen bilgilere göre Kubilay Aka merakla beklenen Üç Kuruş dizisiyle görüşmeye başladı. Ay Yapım'ın Çukur'un devam niteliğinde olacak diye beklenen dizisi Üç Kuruş için Kubilay Aka ile de görüştüğü konuşuluyor.