Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız 8. bölümü ile perşembe akşamı ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde Cana’nın hamlesi her şeyi altüst edecek.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından uyarlanan ve Kanal D ekranlarında geçtiğimiz haftalarda yayınlanmaya başlayan camdaki kız dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Her hafta sosyal medyanın da en çok konuştuğu konular arasında yer alan dizinin yeni bölümü büyük bir heyecanla bekleniyor. 1-2 hafta içerisinde sezon finali yapması beklenen dizinin yeni bölümünde ise dengeler tamamen değişiyor. Özellikle Cana’nın yapacağı yeni hamle her şeyi karıştıracak ortalık adeta toz duman olacak.

Camdaki Kız 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Günahlarından arınması ve temizlenmesi için Nalan’a birtakım karışımları içeren Feride bütün yaptıklarına pişman oluyor. Nalan'ı gördüğü durum karşısında çok üzülen Muzo ise babası ile konuşuyor ve bu düğünün Nalan’ın sağlığı açısından bir an önce yapılması gerektiğini söylüyor. Ancak düğün görüşmeleri devam ettiği sırada Cana’nın hamlesi her şeyi karıştırıyor.

Camdaki Kız 8. bölümde neler olacak?

Camdaki Kız 8. bölüm 3 Haziran 2021 Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Nalan’ın geçirdiği alerjik reaksiyon sonrasında Akif bey yaşananları sorgularken Muzo Sen babası ile konuşuyor ve bir an önce bu düğünün yapılması gerektiğini söylüyor. Ayrıca Sedat da artık Cana ile olamayacağını anlıyor ve Nalan sevdiğini söyleyerek kendisinden uzaklaştırmaya çalışıyor. Fakat Cana'nın Sedat'ı bırakmaya hiç niyeti yok. Üstelik kendisinin yerine başkasının tercih edilmesini de hazmedemiyor ve büyük bir plan yapıyor.

Feride Sedat hakkındaki bütün gerçekleri öğrenecek mi?

Cana kafasında kurduğu planları düğün görüşmeleri devam ettiği sırada devreye sokuyor. Zaten Sedat ve ailesi konusunda tedirgin olan Feride, Cana’nın kendisi ile konuşmak istemesi sonrasında bu nişanı bir an önce bitirebilir. Bakalım Feride ve Cana konuşmasına Kim engel olacak? Camdaki Kız 8. bölüm 3 Haziran Çarşamba günü Kanal D'de.

Camdaki Kız sezon finali ne zaman?

Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans… Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans…

Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Camdaki Kız dizisinin başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu paylaşıyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından uyarlama olan dizi yayınlandığı günden bu yana Perşembe günlerine damga vurmayı ve reytinglerde de istediği sonuçları almayı başardı. Henüz yeni başlamasına rağmen sezon sonu gelmesi nedeni ile Camdaki Kız dizisi de sezon finali yapacak. Şu an için net bir sezon finali tarihi verilmese de 17 Haziran'da Camdaki Kız dizisinin sezonu ara vereceği tahmin ediliyor.