Camdaki Kız 9. bölümde Hayri geliyor! Camdaki Kız Hayri kimdir kim oynuyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Hayri karakteri nihayet geliyor. Peki Camdaki Kız Hayri kimdir, kim oynuyor?

Dizi Haberleri 09.06.2021 - 09:56 09.06.2021 - 10:03 Volkan Arık

Kanal D'de Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun başrollerini paylaştığı Camdaki Kız dizisinde Hayri karakteri bu bölümde diziye dahil oluyor. Camdaki Kız 9. bölüm sezon finali ile ekranlara ara vermeye hazırlanırken yeni bölüm fragmanında Hayri karakteri göründü. Peki Camdaki Kız Hayri kimdir? Camdaki Kız Hayri'yi kim oynuyor?

Kanal D'de Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlama olarak yayınlanan Camdaki Kız 9. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Nalan ve Sedat dünya evine girerken Cana yine boş durmuyor. Rüya gibi bir düğünle evlenen Nalan ve Sedat'ın düğün gecesi ise biraz zor geçiyor. Nalan korku ile annesinin kapısına gitse de bir cevap alamıyor ve ağlamaya başlıyor. Tam da bu sırada diziye ilerleyen günlerde damga vuracak olan isimlerden Hayri Nalan’ın karşısına çıkıyor. Peki Camdaki Kız Hayri kimdir? Camdaki Kız Hayri'yi kim oynuyor?

CAMDAKİ KIZ 9 BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde iki ailenin de büyük heyecanla beklediği düğün nihayet gerçekleşiyor. Sedat geçtiğimiz günlerde Cana ile yollarını ayırmış Nalan’ı sevdiğini söyleyerek hayatına onunla devam etmek istediğini söylemişti. Ancak düğün günü Cana yine boş durmuyor ve Sedat ile beraber oluyor. Feride ise Cana’ya hayatı boyunca unutamayacağı bir ders veriyor. Rüya gibi geçen düğünün sonunda Nalan ilk geceye hazır olmadığı için zor dakikalar yaşıyor. Annesinden yardım istemek için kapısına gidiyor ancak annesi Kocasının yanına dönmesini söylüyor. Yaşadığı hayal kırıklığı ile gözyaşlarına boğulan Nalan o anda karşısında Hayri'yi görüyor.

camdaki-kiz-9-bolumde-hayri-geliyor

CAMDAKİ KIZ HAYRİ KİMDİR?

Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterin Nalan’ın büyük aşkı olarak diziye girecek. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından uyarlama olarak ekranlara gelen camdaki kız dizisinde Hayri karakteri evli 2 çocuk babası bir adamdır. Nalan’ın şoförü olarak işe başlayan Hayri, Genç kadına evli olmasına rağmen aşık olur. Kocasından yeteri kadar ilgi göremeyen ailesi ile ilgili de travmaları olan Nalan da bir süre sonra bu aşka karşılık verir ve Hayri ile birlikte kaçar. Ancak Hayri bir süre sonra başka bir kadına aşık olduğu için Nalan’dan ayrılmak ister ve psikolog süreci böyle başlar.

CAMDAKİ KIZ HAYRİ KİM OYNUYOR?

Kanal D ekranlarında yayınlandığı günden bu yana izlenme rekorları kırmayı başaran Camdaki Kız dizisinde Hayri karakteri bu hafta diziye dahil olacak. Sevilen dizi yakından takip eden izleyiciler ise Camdaki Kız Hayri kim oynuyor sorusunun yanıtını öğrenmeye çalışıyor. Şu an için Hayri karakterine hayat veren oyuncu belli olmadı. Sezon finali bölümünde Hayri sadece yaka kartı ile görünecek ancak yeni Sezonun ilk bölümünde Hayri karakteri dizide olacak ve hayat verecek oyuncunun kim olduğu da açıklanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@