Camdaki Kız Adil babası yeni projesi ile yine yürekleri yumuşatacak. Şerif Erol Yeni İstanbul dizisinde bizlerle olacak.

Camdaki Kız Adil kimdir? Camdaki Kız dizisinde o pamucak yüreği ile sunduğu babalık performansı saonrasında Şerif Erol başarısına adeta başarı katmışken, Camdaki Kız Adil rol gereği ölmesi sonrasında yeni projesi de şu sıralar çok konuşulur. 

Çok büyük reklamları yapılan Yeni İstanbul dizisinde Şeref Erol tekrardan Baba rolü ile bizlerle birlikte olmaya hazırlanıyor. Camdaki Kız dizisinde kızı Nalan ile karşılaşamadım kalp krizi geçirmesi akabinde ölen Camdaki Kız Adil yani Şerif Erol Vedası ile herkesi gözyaşlarına boğmuştu.  Şerif Erol yeni sezonda yepyeni bir diziyle bizlerle birlikte olacak. Ulaş Tuna Astepe ve Tansel Öngel ile birlikte Yeni İstanbul dizisinde rol alacak olan Camdaki Kız Adil'i şu sıralar çalışmalara başlamış görülüyor.

Camdaki kız Adil'i yeni dizisi Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezondan bu yana izlenme rekorlarını kıran Camdaki Kız dizisinin geçtiğimiz sezonunda Nalan'ın babası Adil Bey'in ölümü ile herkes üzüntüye boğulmuştu.

Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek! Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek!

Dizide Burcu Biricik karakteri ile bizlerle birlikte olan Nalan'ın babası rolü ile bizlerle birlikte olan o yumuşacık yürekli babayı canlandıran Şerif Erol diziye veda etmesi sonrasında yeni projesi ile Eylül ayı itibariyle bizlerle birlikte olmaya hazırlanıyor . İlk Kadın dizisi sonrasında Camdaki Kız ile bizlerle birlikte olan usta oyuncu yeni sezondaki dizisinin de çok tutacağını şimdiden umuyoruz

Show TV ekranlarında bizlerle birlikte olacak olan Yeni İstanbul dizisi bildiğiniz üzere O3 Medya tarafından çekilmekte olup New House Amstherdam uyarlaması şeklinde karşımıza çıkacak

Çiğdem Bozali'nin yönetmen koltuğunda oturduğu Yeni İstanbul dizisi henüz açıklanan oyuncuları ile gündemde oturmaya hak kazanırken , dizi de Barbaroslar dizisinden ayrılması sonrasında Ulaş Tuna Astepe ve Tansel Öngel ile başrollerde olacak da oyuncu Şerif Erol, Ali Haydar adlı Azeri bir nörolog olarak bizlerle birlikte olacak iken gelinliği ve torunu ile birlikte de sürekli iyilikleri ile tanınacak