Camdaki Kız Billur kimdir? Merve Polat kaç yaşında nereli boyu

Camdaki Kız Billur kimdir? Camdaki Kız Billur kim oynuyor? Merve Polat kaç yaşında? Merve Polat nereli? Merve Polat boyu ne kadar?

Televizyon 06.05.2021 - 22:55 06.05.2021 - 22:55 Berkay Keskin

Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız güçlü oyuncu kadrosuyla göz doldurmayı başarıyor. Peki, Camdaki Kız Billur karakterinin özellikleri nelerdir? Camdaki Kız Billur kimdir? Billur, Nalan’a nasıl yardım edecek? Billur’u canlandıran Merve Polat kaç yaşındadır? İşte detaylar…

Camdaki Kız Billur kimdir?

Kanal D ekranında seyirci karşısına çıkan Camdaki Kız gerilim dolu bölümleriyle beğeni kazanmaya devam ediyor. Farklı ve gerçek bir hayat hikayesine dayanan senaryosunu güçlü oyuncu kadrosuyla destekliyor. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Camdaki Kız dizisinin öne çıkan karakterlerinden birisi Billur oldu. Camdaki Kız Billur, Nalan’ın en yakın arkadaşıdır. Hatta tek arkadaşı olduğu bile söylenebilir. Nalan ve Billur, Koroğlu ailesine ait şirkette birlikte çalışmaktadır. Nalan gibi iç mimar olan Billur, çok canlı ve renkli bir kişiliğe sahiptir.

Nalan ile tamamen farklı hayatlar yaşamaktadır. Billur, erkeklerle olan ilişkisinde rahat bir yapıya sahiptir. Sık sık erkek arkadaş değiştirmektedir. Ayakları üzerinde duran, özgür bir kadın olarak Billur aynı zamanda sevecen ve iyi bir kalbe sahiptir. Nalan’ın masumiyetinden çok etkilenmiştir. Feride, Billur’un yanlış bir hareketini görmediği için kızıyla arkadaşlık yapmasına izin vermektedir. Nalan’ın evine istediği şekilde giren Billur, onun gerçekte neler yaşandığını tam olarak bilemez. Nalan’a göre erkekler konusunda daha tecrübeli olduğu için arkadaşına yardımcı olmanın yollarını arar. Nalan ve Sedat’ın evlenerek mutlu olmasını istemektedir.

Bunun içinde Selen ile birlikte köprü vazifesi görmeye başlar. Billur, zaman içerisinde Nalan’ın en yakınındaki isim olacaktır. Sedat ve ailesiyle yaşadığı problemleri paylaşacağı tek kişi Billur olur. Bu sayede seyircide Nalan’ın duygularını öğrenme fırsatı yakalayacaktır.

Merve Polat kaç yaşında nereli boyu

Billur karakterine Merve Polat hayat vermektedir. 20 Aralık 1990 tarihinde dünyaya gelen oyuncu Kiralık Aşk dizisiyle adını duyurmayı başardı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@