Camdaki Kız bu akşam var mı? 13 Mayıs 2021 Kanal D yayın akışı değişti! Camdaki Kız yeni bölüm ne zaman?

Camdaki Kız bu akşam var mı? Camdaki Kız bu akşam yeni bölüm yayınlanacak mı? Kanal D 13 mayıs 2021 Yayın akışı değişti! Camdaki Kız yeni bölümü ne zaman? Camdaki Kız neden yok? Camdaki Kız neden

Gündem 13.05.2021 - 14:01 13.05.2021 - 14:06 Berkay Keskin

Camdaki Kız bu akşam var mı? Camdaki Kız bu akşam yeni bölüm yayınlanacak mı? Kanal D 13 mayıs 2021 Yayın akışı değişti! Camdaki Kız yeni bölümü ne zaman? Camdaki Kız neden yok? Camdaki Kız  neden yayınlanmıyor!

Camdaki Kız bu akşam var mı? 

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Camdaki Kız bu akşam yayınlanmıyor. Ekranda kısa sürede ilk 5 bölümde reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisi ani kararla yeni bölümü yayınlanmıyor. Rakiplerinin yüzünü güldüren haber sonrası Camdaki Kız bu akşam yeni bölümü yayınlanmayacak.

Camdaki Kız neden yok?

Kanal D bu akşam bayram nedeniyle yapımına ara verme kararı aldı. Camdaki Kız dizisi yeni bölümü ekranlarda olmayacak. Camdaki Kız neden yayınlanmıyor sorusu için Kanal D bayram tatili cevabı verdi.

13 Mayıs 2021 Kanal D yayın akışı!

Kanal D yayın akışı değişti. Kanal D 13 mayıs 2021 perşembe gününe sürpriz bir kararla Şarkılar Seni Söyler programını aldı. Kanal D ani yayın akışı değişikliği rakiplerin yüzünü güldürdü. Ayrıca Şarkılar Seni Söyler programı yeni bölümde olmayacak ve Kanal D adeta kendi ayağına sıkmış oldu.

Camdaki Kız 6. bölüm ne zaman?

Camdaki Kız yeni bölümü 6. bölüm 20 mayıs 2021 perşembe akşamı yayınlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@