Camdaki Kız dizisinden üzen haber! Camdaki Kız bu hafta yayınlanmıyor! İşte sebebi

Kanal D sevilen dizisi Camdaki Kız dizisinden üzen haber geldi! Yayınlandığı perşembe günleri reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisi bu hafta yayınlanmıyor. Camdaki Kız hayranları oldukça üzgün.

Dizi Haberleri 12.05.2021 - 09:50 12.05.2021 - 09:52 Berkay Keskin

Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisinden üzen haber geldi. Her hafta ekranlarda reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisi bu hafta yayınlanmayacak. Kanal D çok konuşulacak kararı hayranlarını üzdü!

Kanal D Camdaki Kız kararı!

Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölüm kararı! Camdaki Kız yeni bölüm yayınlanmayacak. Kanal  D ekranlarında yayınlanan Burcu Biricik başrollerinde yer aldığı Camdaki Kız dizisi 6. bölüm yayınlanmayacak. Camdaki Kız yeni bölümü neden yok sorusu cevap arıyor!

Camdaki Kız 6. bölüm fragmanı yayınlanmadı!

Kanal D sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Kanal D bayramda yeni bir yayın akışıyla ekranlara geliyor ve Camdaki Kız 6. bölümü ekranlara gelmeyecek. Camdaki Kız 6. bölüm fragmanı yayınlanmaması sonrası Kanal D yeni yayın akışı yayınladı.

13 Mayıs Kanal D yayın akışı değişti!

Kanal D 13 mayıs yayın akışı değişti! Kanal D yeni yayın akışına göre 13 Mayıs 2021 perşembe günü yayın akışında Camdaki Kız yeni bölümü yerine Şarkılar Bizi Söyler programı ekrana gelecek. Ancak Kanal D yeni yayın akışında Şarkılar Bizi Söyler programı tekrar bölümü ekranlara gelecek.

Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova gün doğdu!

Sürpriz bir şekilde Bir Zamanlar Kıbrıs ve Mucize Doktor dizilerinin yayınlanmaması sonrası ATV fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova ve FOX TV sevilen dizisi Mucize Doktor gün doğdu. İki dizide Bir Zamanlar Kıbrıs ve Camdaki Kız 13 mayıs yayınlanmaması hayranlarını sevindirdi.

Camdaki Kız neden yayınlanmıyor!

Son günlerde sahneleri çok konuşulan Camdaki Kız bayram arası nedeniyle yayınlanmıyor. Ancak gelen bilgiler dizinin 2-3 bölüm önden gittiği ancak gelen tepkiler sonrası bazı sahneleri revize ettikleri öğrenildi. Çekilmiş sahneleri yeniden masaya yatırılarak Camdaki Kız yeni bölümü yayınlanmıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@