Camdaki Kız dizisine imzayı attı! Yer yerinden oynadı!

Kanal D ekranlarında sezonun en iddialı işlerinden biri olan Camdaki Kız dizisine sürpriz transfer geldi! Yayınlandığı perşembe akşamı reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisi sezona damga vuracak!

Dizi Haberleri 18.06.2021 - 23:59 18.06.2021 - 23:59 Berkay Keskin

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan ve reyting rekorları kıran Camdaki Kız sezon finali yaptı ancak yeni sezon merakla bekleniyor. Yayınlandığı perşembe akşamları rekorlar kıran ve şimdiden 2. sezonu beklenen Camdaki Kız dizisi sözleşmeyi imzalattı!

Camdaki Kız uçacak!

Yayınlandığı perşembe akşamları Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisi sürprizlere doymuyor. Camdaki Kız yeni transferiyle yer yerinden oynayacak. Dizinin en kilit karakterlerinden biri olacak Hayri rekor kıracak.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Nur Sürer, Tamer Levent, Devrim Yakut, Şerif Erol, Selma Ergeç, Enis Arıkan ve Hande Ataizi gibi yıldız isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisi yeni transferi sözleşmeye imza attı!

Uraz Kaygılaroğlu olmadı!

Camdaki Kız ekibi Hayri karakteri için en başından beri Uraz Kaygılarlıoğlu'nu istiyordu. Ancak Uraz önce Aynen Aynen, sonra netflix için Erşan Kuneri ve hemen ardından Üç Kuruş dizisine evet dedi. Camdaki Kız dizisinde Uraz Kaygılaroğlu isteği böylelikle başlamadan bitti!

Burak Deniz olmadı!

İsmi geçen bir diğer isim olan Burak Deniz Camdaki Kız dizisi Hayri rolünü kabul edemedi. Hem Maraşlı bilinmezi hem Şehrazat dizisi Burak Deniz ile sözleşme yaptırmadı. Maraşlı akıbeti net olmaması ve devam kararı çıkmasıyla Burak Deniz Camdaki Kız Hayri olamadı!

Çukur'un yıldızı sözleşmeyi imzaladı!

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Çukur başrol oyuncusu Erkan Kolçak Köstendil nam-ı değer Vartolu Saadettin Camdaki Kız dizisiyle sözleşme imzaladı!

Erkan Kolçak Köstendil sözleşmeyi imzaladı!

Hayranlarına müjde! Erkan Kolçak Köstendil sözleşmeyi imzaladı! Akıbeti en çok merak edilen Hayri karakteri kim olacak sorusu cevap buldu! Erkan Kolçak Köstendil yeni dizisi Camdaki Kız oldu!

Çukur dizisince Celasun, Cumali Koçavalı, Yamaç Koçavalı ve Salih Koçavalı dizi biter bitmez 4 farklı dizi 4 farklı başrol olarak resmen yeni dizileriyle sözleşme imzaladı.

4 sezondur Çukur'da yer alan Erkan Kolçak Köstendil rekor kıracak Hayri rolüyle oyunculuk dersi verecek!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@