Camdaki Kız dizisinin yeni yayın tarihi duyuruldu!

Başrolünde ünlü oyuncu Burcu Biricik'in yer aldığı Camdaki Kız dizisinin fragmanlarıyla birlikte dizi izleyicilerini de heyecan sardı. Büyük bir heyecanla yeni diziyi beklemeye koyulan izleyiciler, Kanal D'de yayınlanacak Camdaki Kız dizisiyle ilgili bil

Magazin 27.03.2021 - 10:02 04.05.2021 - 04:20 İlan35
Başrolünde ünlü oyuncu Burcu Biricik'in yer aldığı Camdaki Kız dizisinin fragmanlarıyla birlikte dizi izleyicilerini de heyecan sardı. Büyük bir heyecanla yeni diziyi beklemeye koyulan izleyiciler, Kanal D'de yayınlanacak Camdaki Kız dizisiyle ilgili bilgiler almaya çalışıyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından hareketle oluşturulan dizinin iki fragmanı yayınlandı. Gösterilen ilk fragmanda yayın tarihinin 1 Nisan olacağı duyurulmuştu. İkinci fragmanda ise dizinin ilk bölümünün yayın tarihinin 8 Nisan Perşembe olduğu bilgisi verildi.


Camdaki Kız'ın kadrosu


Kadrosunda ünlü oyuncuları barındıran Camdaki Kız dizisinde başrolleri Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu'nun üstleneceği aktarıldı. Merakla beklenen dizinin kadrosunda Devrim Yakut, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol ve Tamer Levent gibi isimler yer alıyor. Büyük beklenti yaratan Camdaki Kız dizisinin izlenme rekorları kıracak bir dizi mi olacağı ve yapılan büyük tanıtımın aksine yakın dönemde ekranlara veda mı edeceği merak ediliyor. Kadrosunda Burcu Biricik ve Hande Ataizi gibi popüler isimlerin yer aldığı dizinin akıbeti ilerleyen haftalarda belli olacak.


Camdaki Kız'ın konusu ne?


Peki büyük merakla beklenen Camdaki Kız dizisinin konusu ne? Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik'in canlandıracağı Nalan karakterinin hikayesi anlatılıyor. Çocukluğunda ve gençlik döneminde fakirlik yaşamayan Nalan'ın daha zengin bir aileye gelin olarak gitmesiyle olaylar başlıyor. Elinde her türlü imkan olmasına rağmen yüzü gülmeyen ve mutlu olamayan Nalan'ın hayatını birleştirdiği eşi de kendisine pek sevgi göstermez. Kendi içine kapanan ve hiçbir şeyle ilgilenmemeye başlayan genç kadının karşısına Hayri çıkınca hayatı farklı bir yöne savrulacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@