Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız bu sezon ayrılık üzerine ayrılık yaşadı. Final sezonu olması beklenen dizisinin fenomen karakteri Feride diziden ayrıldı. Peki Nur Sürer diziden neden ayrıldı?

Kanal D’nin geçtiğimiz iki seneye damga vuran dizisi  Camdaki Kız'dan ayrılıklar sürüyor. Dizinin fenomen baş karkaterleri birer birer diziye veda ediyor.

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Kübra’nın Kadrosuna Sürpriz İsim Katıldı! Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Kübra’nın Kadrosuna Sürpriz İsim Katıldı!

İlk sezonda Nalan'ın babası bilidği Adil karkaterine hayat veren Şerif Erol diziden ayrılmıştı. Daha sonra diziye Yüsra Geyik girmiş ve diziden kısa süre sonra ayrılmıştı. Bu sezon ise dizinin baş karakterleri diziye bir bir veda etti. Dizinin Cana'sı Hande Ataizi Camdaki Kız macerasını sonlandırmıştı. Şimdi ise dizinin Feride'si Nur Sürer diziden ayrıldı.

Camdaki Kız dizisinde Feride karakteri ile gündem olan usta oyuncu Nur Sürer diziye veda etti. Nur Sürer'in dizideki son çekim gününde setten çiçekler ve alkışlarla uğurlandı. Gözyaşlarına boğulan Nur Sürer konuşma yaptı.

Nalan’ın annesi Feride’yi canlandıran usta oyuncu Nur Sürer son çekim gününde ekibin sürpriziyle pasta kesti. Nur Süre "Bütün setin yaş ortalaması 43 olmuyordur herhalde. Ben sinemaya gireli 43 yıl oldu. Bu kadar zamandır en mutlu olduğum setin burası olduğunu söylemek istiyorum. Kamera arkasındaki çocukların hepsi evladım gibi. Hiçbirinizi unutmayacağım, buraya yine geleceğim.” diyerek ağlayarak veda etti.