Camdaki Kız Gülizar kimdir? Camdaki Kız Gülizar gerçek adı ne? Şenay Kösem kimdir? Şenay Kösem nereli?

Kanal D'nin en çok konuşulan dizilerinden biri olan Camdaki Kız dizisinde Gülizar kimdir? Camdaki Kız Gülizar gerçek adı ne? Gülseren Budayıcıoğlu roman uyarlamalarından Camdaki Kız diziis yeni sezonu da reytinglerde adından söz ettirdi. 

Burcu Biricik, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Nur Sürer gibi oyuncuların yer aldığı Camdaki Kız dizisi yeni sezonda yeni karakterler ve oyuncularla ekrana geldi.

Gönül Dağı’nın Kenan'ı Serkan Kuru Neden Aniden Boşandı? Aldatma İddiaları Doğru mu? Bir Set Aşkı Daha Gerçek mi Oldu? Gönül Dağı’nın Kenan'ı Serkan Kuru Neden Aniden Boşandı? Aldatma İddiaları Doğru mu? Bir Set Aşkı Daha Gerçek mi Oldu?

Camdaki Kız Hayri'yi beklerken dizide Gülizar ve Cavit karakterleri göründü. Diziye Gülizar karakteri ile dahil olan Şenay Kösem kimdir merak edildi. 

Camdaki Kız dizisi Gülizar kimdir merak edildi. Camdaki Kız Gülizar gerçek adı ne? Şenay Kösem kimdir? Şeyay Kösem nereli? Şenay Kösem hangi dizilerde oynadı?

Camdaki Kız dizisi yeni sezonda Perşembe akşamlarında ki reytyinglerdeki yerini korumaya başardı. Diziye giren yeni oyuncular heyecanı yeniden seyirciye geçirmeyi başardı. Onlardan biri de Gülizar karakteri oldu. 

Camdaki Kız dizisine Cavit'in eşi, Gülchan'ın kız kardeli Gülizar karakteri dahil oldu.

Şenay Kösem Kimdir? 

4 Haziran 1977 tarihinde Amasra Bartın’da doğan Şenay Kösem, Camdaki Kız dizisine dahil oldu. 

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan Şenay Kösem, ilk kez 1993 yılında Ferhunde Hanımlar dizisinde oynadı.

Şenay Kösem, daha sonra Evdeki Yabancı isimli dizide Yeşim karakterini canlandırdı. Çocuklar Duymasın,  Avrupa Yakası, İki Aile, Doktorlar, Pis Yedili gibi dizilerde yer aldı.

Pi Yedili dizisinde Eda Ece'nin canlandırdığı Cİmbom karakterinin annesi olarak akıllara kazındı.