Camdaki Kız hangi aile?

Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız gerilim yüklü senaryosuyla dikkatleri üzerine çekti. Gerçek bir hayat hikayesine dayanan Camdaki Kız dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlandı.

Gündem 06.05.2021 - 23:07 06.05.2021 - 23:07 Berkay Keskin

Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız gerilim yüklü senaryosuyla dikkatleri üzerine çekti. Gerçek bir hayat hikayesine dayanan Camdaki Kız dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlandı. Peki, Camdaki Kız dizisinde anlatılan aile hangisidir? Camdaki Kız ailesi gerçekte kimdir? İşte detaylar…

Camdaki Kız hangi aile?

Gerilim ve heyecanı bir arada sunan Camdaki Kız dizisi seyirciden tam not almaya devam ediyor. Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanları birer birer dizilere uyarlanıyor. Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve son olarak Camdaki Kız ekrandaki yerini aldı. Gerçek hayat hikayelerine dayanan senaryolar seyircinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Gülseren Budayıcoğlu’nun hastalarının hikayelerini kitaplarında anlatması yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Bu kadar farklı ve derin hayat hikayelerinin gerçek sahipleri merak konusu oldu.

Özellikle Camdaki Kız kitabında ünlü ve zengin bir aile ele alınıyor. Dönemin gazetelerine dahi konu olan bu hikayenin gerçek kahramanlarının kimler olduğu bilinmiyor. Gülseren Budayıcıoğlu, hastalarının hikayelerinde hem isim hem de olayları değiştirdiğini açıklamıştı. Dolayısıyla, hem dizide hem de kitapta işlenen hikaye birebir gerçek hayatı yansıtmıyor.

Lakin, benzer özellikleri olduğu göz önüne alınınca kahramanlara olan ilgi de artıyor. Camdaki Kız dizisinde işlenen ailelerin kimler olduğu henüz bilinmiyor. Lakin, sosyete içerisinde yer alan önemli bir aile olduğu düşünülüyor. Ailenin Ankaralı olduğu biliniyor. Nalan’ın gelin olarak gittiği Koroğlu ailesinin gerçekte kim olacağına dair iddialar ortaya atılmasına rağmen netlik kazanan bir isim bulunmuyor. Nalan, Koroğlu ailesinin veliahtı Sedat ile evlenmiştir.

Lakin, mutsuz evliliği içerisinde derin acılar yaşamak zorunda kalır. Bu yüzden şoförlü Hayri’ye sığınmıştır. Hayri, evli ve çocuklu bir adam olmasına rağmen ondan vazgeçmez. Sedat’ın yasak aşkı Cana ise evliliklerindeki üçüncü kişi olacaktır. Nalan, bebeğini kaybettikten sonra hayata farklı bir gözle bakmaya başlamıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@