Camdaki Kız hayranlarına kötü haber geldi! Camdaki Kız 6. bölüm fragmanı bekleyenlere kötü haber

Camdaki Kız dizisinden kötü haber geldi! Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisinden üzen haber geldi! Camdaki Kız neden yok? Camdaki Kız neden yayınlanmıyor!

Dizi Haberleri 09.05.2021 - 22:15 09.05.2021 - 22:15 Berkay Keskin

Camdaki Kız dizisinden kötü haber geldi! Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisinden üzen haber geldi! Camdaki Kız neden yok? Camdaki Kız neden yayınlanmıyor!

Camdaki Kız 6. bölüm fragmanı bekleyenlere kötü haber

Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisinden kötü haber geldi! Camdaki Kız dizisi bu hafta yayınlanmayacak. Her perşembe ekranlarda reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisinden üzen haber resmen duyuruldu!

Camdaki Kız 13 Mayıs neden yok?

Kanal D ekranlarında Burcu Biricik başrollerinde yer aldığı Camdaki Kız 13 mayıs perşembe günü yayınlanmayacak. Camdaki Kız dizisi yerine Kanal D yeni bir yayın akışı verdi! Camdaki Kız dizisi bu perşembe günü yayından kaldırıldı.

Camdaki Kız yeni bölümü ne zaman?

Camdaki Kız en son 5. bölümüyle ekranlara geldi. Camdaki Kız dizisi 13 mayıs tarihinde yeni bölüm yayınlanmayacak. Camdaki Kız dizisi yerine bir film ekranlara gelecek. Camdaki Kız dizisi 6. bölümüyle 20 mayıs perşembe günü Kanal D'de yayınlanacak.

Gülseren Budayıcıoğlu Camdaki Kız kararı!

Kanal D'de yayınlanan 'Camdaki Kız'ın 3. bölümündeki Nalan (Burcu Biricik) karakterinin annesi Feride (Nur Sürer) tarafından zorla bekaret testine götürüldüğü sahne izleyicilerden büyük tepki toplamıştı. Tartışmanın üstünden henüz fazla zaman geçmemişken Posta gazetesine röpörtaj veren Budayıcıoğlu, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

Bu diziyi 10 kez çeksem yine o sahneyi oraya koyardım. Amacım, özellikle anne babaların yaptığı yanlışların çocuklarının kaderini nasıl etkilediğini gösterebilmek. Dizilerdeki şiddeti eleştirmeye kalkacak olursak, benim kitaplardan uyarlananlara sıra gelmez. Beni geçmişte çok travmatize eden bir olayı anlatacağım. 50 yıl önce tıp fakültesinde kadın doğum stajı yaparken kızıl saçlı, 13 yaşlarında bir kızı bekaret kontrolüne getirmişlerdi ve bizler bu sahneye tanık olduk. Bu hastanelerin rutinidir. Analar babalar saçından sürükleyerek kızlarını getirirler. Biz o sahnede kızın ne kadar acı çektiğini, utandırıldığını gösterdik. Ben de üzüldüm izlerken ama değişim için üzülmek gerekiyorsa hep birlikte üzülelim. Hem kadınlardan hem erkeklerden bu konuda destek bekliyorum.

Ama RTÜK o sahne sebebiyle ceza verdi…

Çok üzgünüm. Televizyonlarda o kadar korkunç şeyler izliyoruz ki; ölenler, öldürülenler… Neden bunlara değil de bir kadının bekaret kontrolüne götürülüşüne ceza yazılıyor? Diğerleri serbest de bu mu yasak?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@