Kanal D ekranlarında Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından uyarlama olarak yayınlanan ve ilk sezonu ile izleyicileri ekran başına kilitleyen büyük sükse yaratan camdaki kız dizisi sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Dizinin kilit ismi Hayri karakteri de sezon finalinde ortaya çıkmıştı ancak yüzü görülmemişti. Birçok izleyici o günden bu yana Camdaki Kız Hayri kim olacak sorusunun yanıtını araştırıyordu. Nihayet merakla beklenen camdaki kız Hayri karakterini oynayacak oyuncu belli oldu.

Camdaki Kız sezon finali yaparak ekranlara veda ederken birçok soruyu da beraberinde getirmişti. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından uyarlama olan diziyi az çok birçok izleyici biliyor. Konu zaten kitapta işlendiği için özellikle dizinin kilit ismi hayri karakteri büyük bir merakla bekleniyordu. Camdaki Kız Hayri ne zaman gelecek ne zaman ortaya çıkacak derken sezon finali bölümünde Hayri'nin yaka kartını görmüştük. Ancak Camdaki Kız dizisi Hayri karakterine kimin hayat vereceği ise açıklanmamıştı. Nihayet büyük merakla beklenen Nalan’ın şoförü Hayri karakterini oynayacak isim belli oldu.

camdaki-kiz-hayri-belli-oldu-burcu-biricik-nihayet-partnerine-kavustu-nalanin-yeni-soforu-hayri-1

ÇUKUR DİZİSİNİN YILDIZI GELİYOR

Camdaki Kız Hayri karakteri ile ilgili son iddia edilen isim çukur dizisine ve Alev Alev dizisi ne damga vuran Cihangir Ceyhan oldu. 01 Adana isimli dizi ile tanınan ardından çukur dizisinin kadrosuna giren ve son olarak da Alev Alev dizisinde Ömer karakteri ile kariyerinin zirvesine yaşayan Cihangir Ceyhan'ın camdaki kız dizisine dahil olduğu iddia ediliyor. Hayri karakterine tam oturan Cihangir Ceyhan ismine Burcu Biricik de sıcak bakıyor. Kısa süre içerisinde ünlü oyuncuya teklif götürüleceği öğrenildi.

camdaki-kiz-hayri-belli-oldu-burcu-biricik-nihayet-partnerine-kavustu-nalanin-yeni-soforu-hayri-3

ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL DE İDDİALAR ARASINDA

Camdaki kız Hayri karakteri için düşünülen diğer bir isim ise yine son olarak Çukur dizisinde rol alan Erkan Kolçak Köstendil oldu. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabında Hayri karakteri serseri bir karakter olarak anlatılıyor.  Bu rolün altından hem Erkan Kolçak Köstendil hem de Cihangir Ceyhan kalkabilir gibi görünüyor. Daha önce de benzer karakterleri hayatı veren iki oyuncu aynı zamanda çok sevilen isimler ve izleyiciler de bu isimler için son derece heyecanlı.