Camdaki Kız Hayri Belli Oldu! Erkan Kolçak Köstendil Kesinleşti!

Camdaki Kız dizisinin Hayri'si belli oldu. Erkan Kolçak Köstendil diziye Hayri olarak giriyor!

Dizi Haberleri 10.06.2021 - 12:47 10.06.2021 - 12:50 Ece Sahan

Kanal D'nin ilk bölümünden itibaren adından söz ettiren dizisi Camdaki Kız sezon finali ile adından söz ettirecek. 

Burcu Biricik, Nur Sürer, Tamer Levent, Hande Ataizi, Devrim Yakut, Şerif Erol, Enis Arıkan ve Feyyaz Şerifoğlu'nun başrolünde yer aldığı Camdaki Kız dizisi bu akşam sezon finali ile ekranlara geliyor. Dizinin sezon finali ise büyük bir sürprzile seyirci ile buluşacak. 

Gülseren Budaıcıoğlu eserlerinden biri olan Camdaki Kız dizisi tanıtımlarında  beri büyük bir ilgi ile bekleniyordu. Dizi başlar başlamaz büyük ilgi görüp adından söz ettirmeyi başarmıştı. Ve dizi için ara zamanı geldi. 

Camdaki Kız dizisi sezon finali bölümü ile bu akşam ekranlara gelecke ve 3 ay seyircisinden uzak kalacak. Dizinin sezon finalinde ise şoför Hayri sürprizi yaşanacak. Peki günlerdir merakla beklenen ve isimler ortaya atılan Hayri'yi hangi oyuncu canlandıracak. 

Nalan ve Muzo aşkı bekleyenlere büyük sürpriz ve hayal kırıklığı geliyor. Çünkü diziye Nalan'ın gönlünü kaptıracağı Hayri karakteri giriyor. Peki kim bu Hayri? Hangi oyuncu canlandıracak? Muzo ve Sedat Koroğlu diziden ayrılacak mı?

Camdaki Kız dizisinin Hayri'si belli oldu! 

Camdaki Kız romanını okuyanlar Hayri karakterinin olup olmayacağını merakle bekiyordu. Ve Hyari kendisini gösterdi. Sezon finalinde Hayri'nin sadece yaka kartı görülse de yeni sezonda karakter diziye epey etki edecek. Peki ama Hayri'yi kim canlandıracak. 

Hayri karakteri romana uygun gidilerse evli ve 3 çocuk sahibi kaba, aşağılı kompleksi olan bu nedenle kendisinden statü olarak üstün kadınlarla birlikte olmaya çalışarak egosunu tatmin eden bir karakter.  Dizide Hayri karakterinin evli ve çocuklu olması pek beklenmiyor. Zira Nalan gibi bir karakterin evli ve çocuklu bir adamla birlikte olması Türk izleyicisi tarafından iyi karşılanmayacaktır.

Peki Hayri hangi oyuncu?

Camdaki Kız dizisinde Hayri karaterini Çukur'un yıldızı Erkan Kolçak Köstendil'in canlandıracağı kesinleşti. 

Çukur sonrası ara vermek istemeyen ve Cansu Tosun ile evliliğinden yeni bir bebek sahibi olan Köstendil, Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız'da Hayri karkterine hayat verecek.

Aslında dizi için bir başka isim daha düşünülüyor. Gelen duyumlara göre başarılı oyuncu Berk Hakman. Uzun süredir ekranlaradan uzak kalan Berk Hakman, Camdaki Kız dizisinde Hayri olarak ortaya çıkabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@