Camdaki Kız Hayri Kim? Camdaki Kız Hayri Hangi Oyuncu? Nalan Kime Aşık Oluyor?

Kanal D'nin bu sezona bomba gibi giriş yapan dizisi Camdaki Kız dizisine bomba oyuncu giriyor! Camdaki Kız Hayri kimdir? Camdaki Kız Şoför Hayri hangi oyuncu?

Dizi Haberleri 09.06.2021 - 09:58 09.06.2021 - 09:59 Ece Sahan

Burcu Biricik, Nur Sürer, Enis Arıkan, Tamer Levent, Devrim Yakut, Hande Ataizi, Selma Ergeç, Şerif Erol gibi oyuncuların yer aldığı Camdaki Kız dizisi sezon finali bölümü ile ekranlara gelecek.

Kanal D'nin Gülseren Budayıcıoğlu eserinden uyarladığı ve ilk bölümünden beri gündemde olan dizi Camdaki Kız dizisi sezon finali yaparak tatil yapacak. Ancak dizinin sezon finalinde sürprizler seyirciyi bir hayli şaşırtacak. 

Camdaki Kız dizisine Muzo gibi bir sürpriz daha var! Dizinin izleyicileri Muzo ve Nalan'ın aşk yaşacaklarını düşünürken diziye Şoför Hayri dagil oluyor! Kitapta yer alan bir karakter olan Hayri ve Nalan aşk yaşayacak. Peki Camdaki Kız Hayri kim? Camdaki Kız Hayri'yi hangi oyuncu oynayacak?

Camdaki Kız dizisine Hayri giriyor! Muzo ve Nalan hayali olanlar hayal kırıklığı yaşamaya hazırlanıyor!

Camdaki Kız dizisinde sezon finali fragmanında Nalan ve Sedat Koroğlu ile evleniyor! Ancak Sedat düğün günü yeniden Cana ile birlikte oluyor ve ondan vazgeçemeyeceğini söylüyor. Bu sırada Feride, Cana'yı Nalan'ın mutluluğunu bozması takdirde tehdit ediyor. Muzo ise Nalan'a olan duyguların iyice farkına varıyor. 

Nalan ise herşeyden habersiz Sedat ile evlenir. Düğün sonrası Sedat ile baş başa kaldığında ise odadan kaçan Nalan, Feride'nin yanına gider ona ihtiyacı olduğunu söyler. Ancak Feride, Nalan'ın üzerine kapıyı kapatır ve kocasının yanına dönmesini söyler. Nalan kapının önünde ağlarken, Hayri yaka kartlı birinin Nalan'ın üzerine şal örttüğü görülür.

HAYRİ KİM?

Camdaki Kız romanında da adı geçen Hayri şofördür. Kitapta Nalan evlendiği adamdan boşanır ve şoför Hayri'ye kör kütük aşık olur. Hayri ise kitapta evli ve 3 çocuk sahibi olarak geçmektedir. ilk başlarda her ne kadar Nalan'a yardım eder görünüp kendisine bağlasa da daha sonra Nalan'dan kurtulmak ister ve onu psikoloğa götürür. Kitapta yer alan Hayri aslında eğitimsiz, kaba, aşağlık kompleksi sahibi biridir. Hayri'nin tek derdi kendisinin kompleksini statü olarak kendisinde üstün kadınlar ile ilişki yaşamak isteyip egosunu tatmin etmektir. Hayri en sonunda yine zengin bir Laz kızı ile ilişki yaşar ve kızla evlenmediği için kız tarafından sırtından bıçaklanarak ölür.

Peki Hayri'yi hangi oyuncu oynayacak?

Camdaki Kız dizisi hayranları şimdi merakla Hayri'yi hangi oyuncunun oynayacağını merak ediyor. Şu an için Hayri'yi kimin oyanaycağına dair net bilgiler yer almıyor!

     

Gelişmelerden Haberdar Olun

@