Camdaki Kız, Menajarimi Ara, Arka Sokaklar ve Masumiyet dizisinden kötü haber! Yeni bölüm yayınlanmayacak!

Televizyona bayram arası! Camdaki Kız, Menajerimi Ara, Arka Sokaklar ve Masumiyet gibi reyting rekorları kıran dizilerden kötü haber geldi! Camdaki Kız, Manejarimi Ara, Arka Sokaklar ve Masumiyet gibi

Dizi Haberleri 07.05.2021 - 14:49 07.05.2021 - 15:11 Berkay Keskin

Televizyona bayram arası! Camdaki Kız, Menajerimi Ara, Arka Sokaklar ve Masumiyet gibi reyting rekorları kıran dizilerden kötü haber geldi! Camdaki Kız, Manejarimi Ara, Arka Sokaklar ve Masumiyet gibi dizilerin yeni bölümü yayınlanmayacak.

Bayram Haftasında dizilere ara!

Bayram haftasında dizilere ara, 13 Mayıs Perşembe günü ve 16 Mayıs Pazar günleri bir çok dizinin yeni bölümleri yayınlanmayacak. Özellikle reyting rekorları kıran dizilerden peş peşe kötü haberler geliyor! İşte Bayramda ekranda olmayacak diziler;

Camdaki Kız 13 Mayıs Perşembe günü yok!

Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisi bayram arası veriyor. Camdaki Kız 13 Mayıs perşembe günü yayınlanmayacak. Camdaki Kız yeni bölümü 20 Mayıs perşembe günü yayınlanacak.

Akrep dizisi 13 Mayıs yayınlanmıyor!

Star TV sevilen dizisi Akrep 13 Mayıs perşembe günü yayınlanmayacak. Akrep dizisi 20 mayıs'ta ekranlara dönecek!

Masumiyet dizisi bu hafta yok!

12 Mayıs çarşamba günü Masumiyet dizisi bekleyenlere kötü haber de geldi. Masumiyet dizisi 12 mayıs çarşamba günü yok. Masumiyet 19 Mayıs çarşamba günü ekrana dönecek!

Menajerimi Ara şok etti! 

16 Mayıs 2021 Pazar akşamı Menajerimi Ara dizisi bayram arası veriyor. Menajerimi Ara dizisi 23 Mayıs Pazar akşamı ekranlara geri dönecek.

Arka Sokaklar yeni bölümü yok!

Kanal D sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümü yok! Arka Sokaklar 14 Mayıs 2021 cuma akşamı yayınlanmayacak. Arka Sokaklar yeni bölümü 21 Mayıs cuma akşamı!

Bayram Arası veren diğer diziler!

TRT 1 ekranların sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, TRT 1 ekranlarında Anneler dizisi şu an ara veren diziler olarak eklendi. Diğer diziler geldikçe eklenecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@