Camdaki Kız Nalan Bu Bölüm Çok Şaşırtacak! Masumiyeti Yalan Mı?

Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünde sürprizler seyirciyi şoke edecek. Camdaki Kız 6. bölümde neler olacak neler!

Dizi Haberleri 12.05.2021 - 21:17 12.05.2021 - 21:30 Ece Sahan

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız'da bomba gelişmeler yaşanacak! Camdaki Kız 6. bölümde büyük sürprizler!

Burcu Biricik'in başrollünde yer aldığı ve ilk bölümünden beri ilgiyla takip edilen Camdaki Kız yeni bölümünde bomba gelişmeler! Camdaki Kız 6. bölümünde Nalan kendisinin bile bilmediği yüzünü görecek. Camdaki Kız'da bomba gelişmeler.

Camdaki Kız dizisinde sürpriz gelişmeler yaşanacak! Nalan'dan beklenemedik hareketler büyük bombaların habercisi olarak ortalığı karıştıracak.

Yeni bölümde Nalan, Koroğlu ailesinde düşman kazanmaya başlıyor. Nalan'ın evdeki el üstünde tutulması Rafet ile iş birliği sonrası bozuluyor ve evdekiler Nalan'ı tehlike olarak görmeye başlıyor.

Sedat ise Cana'dan kaçmaya çalışıyor ancak Cana, Sedat'ın peşini bırakmıyor. Nalan ise Sedat karşı artık kayıtsız kalamıyor.

Camdaki Kız 6. bölümde büyük sürprizler seyirciyi bekliyor. Camdaki kız ilk bölümlerdeki durağanlığının yerini bolca entrikaya bırakıyor.

Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı yayınladı! Camdaki Kız 6. bölüm fragmanında Nalan ile Sedat'ın öpüşmek üzere olduğu, Sedat'ın Cana'dan yakasını kurtarmaya çalıştığı ve Koroğlu ailesinin Nalan'a karşı şüpheleri başlıyor. Rafet'in Nalan'a arsa hediye etmesi evdekilerin huzurunu kaçırıyor. 

Camdaki Kız 6. bölümü 13 Mayıs 2021 yarın ekranlara geliyor!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@