Camdaki Kız Nalan Burcu Biricik Gelinliğinin Markası Ne? Fiyatı Ne? Kaç Para?

Camdaki Kız dizisindeki gelinlik hangi markanın? Camdaki Kız Nalan'ın gelinliği modeli en çok sorulan soru oldu. Camdaki Kız Nalan gelinlik fiyatı? Yurt dışından sipariş yağdı!

Dizi Haberleri 11.06.2021 - 20:09 11.06.2021 - 20:10 Ece Sahan

Camdaki Kız sezon finali 9. bölümüne düğün sahneleri damga vurdu. Burcu Biricik'in canlandırıdğı Nalak karakterinin gelinliği izleyenleri büyüledi. 

Camdaki Kız dizisinin sezon finali dün akşam gerçekleşti. Camdaki Kız dizisi dün akşan düğün sahneleri ile gündem oldu. Adeta kraliyet ailesi imajı verilen düğün sahneleri hayran bırakırken, Burcu Biricik gelinlikle büyüledi.

Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik'in zarifliği göz doldurdu. Camdaki Kız Nalan'ın giydiği gelinlik genç kızların hayallerini süsledi.Çok beğenilen sade ve zarif gelinlik modeli aslında kraliyet ailelerinin vazgeçilmez modellerinden biri. 

Camdaki Kız dizisindeki gelinliğe dizi sonrası büyük rağbet geldi. Diziden sonra gelinlik için yurt dışından sipariş veren dahi oldu.

Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik'in canlandırdığı Nalan karakterinin giydiği gelinlik diziye özel olarak hazırlandı. Gelinlik, Türkiye’nin ilk ithal gelinlik mağazası Beyaz Butik’in sahibi Hacer Özil'in ellerinden çıktı. Hacer Özil gelinliği tasarım ekibinin aylarca süren çalışması olarak tanıttı.

Hacer Özil, gelinlik için "Gelinlik kumaşı olarak kraliyet ailelerinin tercihi olan ziberlin ve mikado tercih edildi. Ayrıca kuyruk çok uzun istendi. Normalde 3.5 metre olan kuyruğu 4.5 metreye çıkardık. Gelinlik son olarak swarovski taşlarla kaplandı. 

Burcu Biricik, tüm provalara gerçek bir gelin gibi geldi. Bir gelini nasıl hazırlıyorsak Burcu Biricik’i de öyle hazırladık. Gerçek bir düğün hazırlığı gibi oldu. Tüm provalara geldi. Sonunda ise herkesin çok beğendiği bir gelinlik ortaya çıktı" dedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@