Kanal D dizisi Camdaki Kız'da ünlü oyuncu ekranlara veda etti. Nur Sürer, artık Camdaki Kız'da oynamayacak. Üstelik Feride karakterinin ölümü bir süredir gündemden düşmüyor. Ünlü oyuncu diziden ayrılırken beraberinde önemli iddiaları da getirdi.

Terzi Dizisi 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Terzi Dizisi Konusu ve Oyuncuları… Terzi Dizisi 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? Terzi Dizisi Konusu ve Oyuncuları…

Camdaki Kız'ın son bölümüyle birlikte ünlü oyuncunun ayrılığı kesinleşti. Nur Sürer'in hayat verdiği Feride karakteri öldü. Feride'nin ölümü sonrasında hikayenin bir noktada değişmesi bekleniyor. Konağa dönen Nalan'la birlikte Hayri'nin git gide umudunun azalması da gündemdeki  yerini aldı.

Nur Sürer'e Büyük Veda!

Camdaki Kız dizisinde oyuncu arkadaşları, Nur Sürer'e duygusal bir şekilde veda etti. Sosyal medyadan yaptıkları paylaşım ile oyuncuya her şey için teşekkür ettiler. Veda mesajlarını da tek tek paylaştılar. Öte yandan ünlü oyuncunun diziden ayrıldıktan sonra hangi projede oynayacağı da merak konusu haline geldi.

camdakikıznur

Feride İçin Pasta Kesmişlerdi

Nur Sürer'in son defa yer aldığı çekimde ünlü oyuncu için pasta kesilmişti. Oyuncuların hazırladığı sürprizde böyle bir inceliğe yer verilmesi ise izleyenleri duygulandırdı. Feyyaz Şerifoğlu, Burcu Biricik, Enis Arıkan, Tamer Yiğit, Cihangir Ceyhan ve Nur Sürer'in oynadığı dizide bizleri başka nelerin beklediğini paylaşacağız. Kanal D dizisinin yeni bölümü yine bilindiği üzere heyecanlı geçecek.

Hayri Pes Edecek mi?

Camdaki Kız yeni bölümünde Hayri'nin Nalan'ın peşini bırakmadığı görülüyor. Ancak senaryonun gidişatına göre Hayri kısa süre sonra pes ederek ekranlara veda edebilir. Hayri ve Sedat arasındaki mücadele, izleyicileri ekrana bağlayacak. Öte yandan Sedat'ın Nalan'dan çocuk sahibi olma isteği de dizinin gidişatını etkileyecek bir diğer olay.