Camdaki Kız Rafet Tamer Levent Bombaladı: İzlemeyin O Zaman!

Kanal D'nin çok konuşulan dizisi Camdaki Kız Rafet karakterine hayat veren Tamer Levent dizi hakkında olumsuz konuşanlara izlemeyin o zaman dedi.

Dizi Haberleri 07.05.2021 - 11:33 07.05.2021 - 11:33 Ece Sahan

Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserlerinden biri daha ekranlara uyarlanmış ve tüm tepkiler Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı yerine Camdaki Kız dizisine toplanmıştı. Türk toplumu son yıllarda mafya, tarihi savaş, bol acıtasyonlu dram dizilerine reyting vermiş ancak son Camdaki Kız dizisiyle birden eleştirilere başlamıştı.

Bu sezon reyting rekorları kıran bol acıtayon dizisilerinin sahibi Gülseren Budayıcıoğlu'nun Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı'na göre en normal kalan dizisi olmasına rağmen Camdaki Kız dizisi vurun abalıya gibi herkes eleştirisini Camdaki Kız'a yönlendirmişti. 

Onlarca kaliteli, komedi, yeterli dram dizileri final yaparken bolca dramın yer aldığı, kadınları tecavüze uğrayan, dayak yiyen ezik karaklterler gibi gösteren, mafyanın delikanlı gösterildiği, savaş dizileriyle nefretin tetiklendiği diziler tüm eleştirilere rağmen reyting rekorları kırıyor.

Gelen eleştirilere dizinin Rafet Koroğlu'su Tamer Levent artık isyan bayrağını açtı ve cevap verdi. Dizide canlandırdığı Rafet Koroğlu karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Tamer Levent, Cihangir'de görüntülendi. Tamer Levent diziye dair "yeter artık içimiz karardı" yorumalarına cevap verdi. 

Tamer Levent "İzlemeyin o zaman" dedi.

Oyuncu sözlerine şöyle devam etti;

"Böyle dizilerin yapılmasını çok uygun görüyorum. Yaşamın içinden örnekler var ama kişiler değil, burada söz konusu olan yaşananlar. Türkiye'de ve başka ülkelerde, hatta şu anda bile kim bilir insanlar buna benzer neler yaşıyor ama hiçbirinden haberimiz olmuyor...

Şimdi haberimiz olması iyi değil mi? Tabii ki haberimizin olması iyi çünkü müdahale edilebilir. Eşim, dostum diyor ki; 'zaten kötü günler yaşıyoruz. Pandemi var, bunalımdayız. Bir de böyle bunalımlı dizi çekiyorsunuz'. Ben de 'izlemeyin o zaman, niye izliyorsunuz?' diyorum.

İnsanların başına neler geliyor, duyuyoruz. Bütün sorunlar herkesin sorunu, su yüzüne çıktığında görmek istemiyoruz. Bu enteresan bir şey değil mi?"

Gelişmelerden Haberdar Olun

@