Camdaki Kız Rafet ölecek mi? Tamer Levent diziden ayrıldı mı? Camdaki Kız dizisinde Hayri göründü Rafet gitti!

Kanal D'nin Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız yeni sezonu da ekranlara bomba gibi döndü!

Gülseren Budayıcıoğlu eserler uyarlamalarından biri olan Camdaki Kız dizisi geçtiğimiz sezon en çok konuşulan yapımlardan biri olmayı başarmıştı. İkinci sezonu ile ekrana gelen Camdaki Kız dizisi yine reytinglerdeki yerini korumayı başardı. 

Gönül Dağı Dizisinin Taner’i Dizideki Başka Sevilen Bir Karakterde Takılı Kaldı Gönül Dağı Dizisinin Taner’i Dizideki Başka Sevilen Bir Karakterde Takılı Kaldı

Kadrosunda Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan, Hande Ataizi, Nur Sürer, Devrim Yakut, Tamer Levent gibi isimlerin yer aldığı Camdaki Kız yeni bölümünde ayrılık mı yaşanacak?

Camdaki Kız yeni sezonunda yeni karakterler diziye dahil oldu. Diziye yeni sezonda Cavit karakteri ile Engin Şenkan, Gülizar karakteri ile Şenay Kösem ve Hayri karakteri ile Cihangir Ceyhan dahil oldu. Peki yeni sezonda diziden hangi oyuncular ayrılacak?

Camdaki Kız yeni sezonunda merakla beklenen Hayri göründü. Cihangir Ceyhan'ın canlandırdığı Hayri karakteri nihayet seyirciye göründü. Ancak son bölümde Rafet'in kalp krizi geçirdiği görüldü.

Camdaki Kız Rafet öldü mü? Camdaki Kız Rafet Koroğlu ölecek mi? Camdaki Kız Rafet ölüyor mu? Tamer Levent diziden ayrılacak mı? Tamer Levent diziden ayrıldı mı?

Camdaki Kız dizisinde son bölümde Rafet kalp krizi geçirir. Rafet'in yardımına ise Hayri koşar. Hayri Rafet'i kurtarabilecek mi? 

Camdaki Kız dizisinde Rafet kalp krizi geçirir. Rafet'in kalp krizi geçirdiğini gören Hayri yardım çağırı. Camdaki Kız dizisinde merak edenlere hemen söyleyelim. Tamer Levent diziden ayrılmayacak.