Camdaki Kız Sedat kimdir Feyyaz Şerifoğlu kaç yaşında nereli yaşı

Camdaki Kız Sedat kimdir? Camdaki Kız Sedat kim oynuyor? Feyyaz Şerifoğlu kaç yaşında? Feyyaz Şerifoğlu nereli? Feyyaz Şerifoğlu tanıyalım.

Televizyon 06.05.2021 - 22:45 06.05.2021 - 22:45 Berkay Keskin

Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız seyirciden tam not almayı başardı. Gerçek bir hayat hikayesine dayanan Camdaki Kız dizisinde Sedat karakteri dikkat çekti. Peki, Camdaki Kız Sedat kimdir? Sedat ve Nalan arasında neler yaşanacak? Feyyaz Şerifoğlu kaç yaşındadır? İşte detaylar…

Camdaki Kız Sedat kimdir

Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız heyecan ve gerilim yüklü bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlanan dizinin başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu yer alıyor. Camdaki Kız Sedat karakteri, Koroğlu ailesinin veliahtıdır. Bu yüzden sürekli olarak göz önünde bir hayat yaşamaktadır. Babası tarafından baskı altında büyütülen Sedat, zayıf karakterli bir erkektir. Sedat’ın hayatta en sevdiği insan Cana’dır. Ablası Selen’in okul arkadaşı olan Cana ile uzun zaman ilişki yaşamaktadır. Cana evli ve çocuklu bir kadın olmasına rağmen onunla olan ilişkisinden vazgeçmez. Gazetelere dahi çıkan yasak aşk, Koroğlu ailesini zor durumda bırakır. Bu yüzden Sedat’ın evlenmesine karar verilir. Bu esnada Selen’in yönlendirmesi ile hayatına Nalan dahil olur. Nalan’ın iyi niyetli ve güzel bir kadın olduğunu düşünen Sedat, ona karşı sempatiyle yaklaşır. Fakat, ne olursa olsun Cana’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Sedat, babasının tüm kısıtlamalarına rağmen zengin bir hayat yaşamaktadır. Lakin, lüks arabalarını bile isteği gibi kullanamaz. Evdeki otoriter yapıya inat dışarıdaki hayatı canlı ve renklidir. Nalan’ın tek çıkış yolu olduğuna inanmaktadır. Nalan’ı gerçekten önemsemeyen Sedat, sırf babasının baskını üzerinden atmak için onunla evlenmek istemektedir. Annesinin göz bebeği olan Sedat, küçük yaşlardan itibaren hem fiziksel hem de psikolojik şiddete maruz kalmıştır. Ne yaparsa yapsın babasını memnun etmeyi başaramaz. Ağabeyi Muzo’nun sayesinde finansal özgürlük alanı vardır.

Feyyaz Şerifoğlu kaç yaşında nereli yaşı?

1991 Rize doğumlu Feyyaz Şerifoğlu, O Ses Türkiye'de tanındı. TV8 ekranlarında Kırmızı Oda dizisine katıldıktan sonra Camdaki Kız dizisine dahil oldu ve Camdaki Kız dizisinde Sedat karakterini canlandırıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@