Ay Yapım’ın Kanal D için hazırladığı ve yeni sezonun en flaş dizilerinden olan camdaki kız sezon finali yaparak Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda etmişti. Camdaki Kız sezon finali özellikle şoför Hayri karakterinin ortaya çıkması ile birlikte büyük heyecan yaratmış izleyiciler yeni sezonu merakla beklemeye başlamıştı. Şoför Hayri karakterinin kim olacağı uzun zamandan beri araştırıyordu. Camdaki Kız şoför Hayri karakteri için birçok farklı oyuncunun adı geçti ancak son karar nihayet verildi. Burcu Biricik in partneri yakışıklı oyuncu olacak yeni sezonda ikisi birlikte ekranlarda fırtına gibi esecek.

camdaki-kiz-sofor-hayri-bilmecesi-cozuldu-nihai-karar-verildi-nalanin-yakisikli-yasak-aski-2

Gülseren Buğdaycıoğlu’nun kitabından uyarlanan ve aynı adı taşıyan Camdaki Kız dizisi sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak karşımıza çıktı. 9. bölüm yayınlanmasına rağmen büyük hediye uyandıran ve sezon finali yaparak izleyicileri de bir hayli üzen dizinin yeni sezonu için heyecan dorukta. Henüz yeni sezon çekimleri başlamadı ancak özellikle camdaki kız Hayri karakteri izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Sezon finali bölümünde Nalan’ın omuzuna elini koyan kişinin Hayri olduğu ortaya çıkmıştı. Ancak yüzü görünmeyen karakterin kim olacağı merak edilmeye başlanmıştı. Camdaki Kız şoför Hayri Nihayet netleşti.

camdaki-kiz-sofor-hayri-bilmecesi-cozuldu-nihai-karar-verildi-nalanin-yakisikli-yasak-aski-1

Nalan’ın yasak aşkı nihayet belli oldu

Sezonun en iyi çıkış yapan yapımlarından olan camdaki kız da şoför Hayri karakteri bilmecesi bir süredir devam ediyordu. Sezon finali bölümünde ortaya çıkan ve Nalan’la ilk teması gerçekleştiren Hayri'nin yüzü görülmemişti. Ay Yapım imzalı reyting rekorları kıran diziye çukur dizisinde çok sevilen isimlerden Cihangir Ceyhan'ın dahil olduğu iddia edildi. Uzun zamandan beri teklifi değerlendiren oyuncunun ikna edildiği ve yeni sezonda camdaki kız dizisinde olacağı konuşuluyor.

camdaki-kiz-sofor-hayri-bilmecesi-cozuldu-nihai-karar-verildi-nalanin-yakisikli-yasak-aski-3

Burcu Biricik ile uyumlu olacak

Camdaki Kız dizisinin başrolünde güzel oyuncu Burcu Biricik yer alıyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli kitabından uyarlama olan dizide Hayri karakteri evli ve çocuk sahibi olmasına rağmen Nalan ile aşk yaşıyor. Ancak bir süre sonra Nalan’da sıkılan Hayri başka bir kadınla görüşmeye başlıyor. Hayri uğuruna eşini terk eden Nalan ise yaşadıkları karşısında daha fazla dayanamıyor ve Hayri'nin de zorlaması ile psikoloğun yolunu tutuyor. Nalan ilerleyen dönemlerde Hayri’den vazgeçiyor ancak oldukça çalkantılı bir hayat yaşayan Hayri, yeni aşık olduğu kadın tarafından öldürülüyor.

camdaki-kiz-sofor-hayri-bilmecesi-cozuldu-nihai-karar-verildi-nalanin-yakisikli-yasak-aski-4

Son karar Cihangir Ceyhan oldu

Camdaki kız şoför Hayri karakteri için bugüne kadar aralarında Uraz Kaygılaroğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Burak Deniz'in de bulunduğu çok sayıda oyuncunun adı geçmişti. Son olarak Cihangir Ceyhan iddiaları gündeme gelmişti ve Nihai karar verildi. Camdaki Kız Hayri karakterini Cihangir Ceyhan hayat verecek. Sosyal medyada haberin duyulmasının ardından izleyenlerde bu gelişmeden son derece memnun oldu. Burcu Biricik ve Cihangir Ceyhan'ın bu rollere çok yakışacağı ve iyi partner olacağı düşünülüyor.