Camdaki Kız ve Fatma Dizileri İle Adından Söz Ettiren Burcu Biricik'ten Anlamlı Hareket!

Burcu Biricik'ten anlamlı hareket! Başarılı oyunculuğu ile takdir toplayan Burcu Biricik yaklaşan doğum günü için hediye yerine bağış kampanyası başlattı..

Televizyon 02.05.2021 - 12:30 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Kanal D'de ekrana gelen Camdaki Kız ve Netflix'te yayınlanan 'Fatma" dizilerindeki performansıyla adından söz ettiren Burcu Biricik ; 4 Mayıs Salı günü 31. yaşına giriyor. Güzel oyuncu doğum günü için hediye göndermek isteyenlerin Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı'na yardım yapmalarını rica etti.

Hediye Degil Bağış!

Burcu Biricik; doğum gününde hediye yerine bağış istedi. Takipçilerinden Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı'na (TODEV) yardım çağrısı yaptı. Anlamlı bir harekete imza atarak gönülleri fetheden Biricik, "Canlarım eşim dostlarım sevenlerim sevmeyenlerim. Malum doğum günüm geliyor belki içinizden bir hediye almak gerekirse diye bunu da şöyle şuraya bırakıyorum. Rol gereği olsa da kısa bir zaman için otizmli bir annenin ne zorluklar yaşadığını ne çaresiz durumlara düştüğünü gördüm, yaşadım ve hissettim. Küçük büyük fark etmez benim için en güzel hediye bu olacaktır. Şimdiden teşekkürler" ifadelerini kullandı. Camdakı Kız dizisinde Nalan ve Fatma dizisinde de otizimli bir çocuğun annesi rolü ile karşımıza çıkan Biricik bu hareketi ile bir kez daha takdir topladı.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@