Camdaki Kız yeni fragman izle Camdaki Kız 5. yeni bölüm fragmanı 6 Mayıs 2021 Cana geliyor

Camdaki Kız yeni fragman izle. Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı izle! Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı çıktı mı? Camdaki Kız 6 mayıs 2021 fragmanı Cana geliyor! camdaki Kız 5. bölüm fragmanı izle! Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı 6 mayıs 2021 Cana geliyor!

Televizyon 29.04.2021 - 23:40 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Camdaki Kız yeni fragman izle. Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı izle! Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı çıktı mı? Camdaki Kız 6 mayıs 2021 fragmanı Cana geliyor! camdaki Kız 5. bölüm fragmanı izle! Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı 6 mayıs 2021 Cana geliyor!

Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı

Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Camdaki Kız 5. bölüm fragmanında neler yaşandı? Nalan ve Sedat neden kavga ediyor? Muzo, Nalan’a neden yardım ediyor? İşte detaylar…

Camdaki Kız 6 Mayıs 2021 yeni bölüm fragmanı!

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren seyirciden tam not alan Camdaki Kız yeni bölümleriyle nefes kesiyor. Perşembe akşamlarına damga vuran dizi gerçek bir hayat hikayesine dayanıyor. Gerilim ve psikoloji temalarının etrafında şekillenen senaryosu Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı ismi taşıyan romanından uyarlandı. Gerilimin hiç eksik olmadığı Camdaki Kız 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Nalan, her şeye rağmen Sedat’a güvenmek istemektedir. Peri masallarına inanmaya devam eden Nalan, mutluluğu yakaladığından emindir. Bu yüzden tüm işaretleri görmezden gelmeye başlar. Cana ile Sedat arasındaki ilişkiden şüphelenmesine rağmen ailesine karşı dik duruş sergiler. Feride, yüzüklerin atılması için baskı uygulamaktadır.

Sedat ise babasının sözünden çıkmayı göze alamaz. Tek umudu Nalan’ın evlilik kararından geri adım atmamasıdır. Cana ve Nalan’ın tanışması herkesi tedirgin etmiştir. Muzo, Nalan’ı görür görmez ondan etkilenmiştir. Adeta bir prenses gibi olan Nalan, Koroğlu ailesinin geleni olmaya kararlıdır. Öte yandan Feride ve Nalan arasındaki gerilimde tırmanmaya başlamıştır. Nalan, hayatında ilk kez annesinin sevgisini sorgulamaya başlamıştır. Annesinin kalbini kırmamak için yaptığı tüm fedakarlıklar ağır bir yük haline dönüşmüştür. Nalan’ın geçmişindeki izler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlamıştır. Benzer bir durum Muzo içinde geçerli olur. Muzo ve Nalan tanışmıştır. Sedat, babasına karşı verdiği mücadele de ağabeyinden yardım istemiştir. Düğüne sayılı günler kala Nalan’ın içindeki korkuda büyümeye başlar. Cana ise Sedat’ın peşini bırakmayacağının sinyallerini vermiştir. Koroğlu malikanesindeki düğün hazırlıkları heyecanlı bir hal alır.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@