Camdaki Kız’ın Rafet’i Tamer Levent'in genç bir kızla öpüştüğü görüntüler mahkemelik oldu...

Genç bir kız ile öpüştüpü görüntülere erişim engeli isteyen Camdaki Kız dizisinin Rafet Bey’i gündem oldu.

Usta oyuncu Tamer Levent geçtiğimiz yıllarda genç bir kızla öpüşürken magazincilere yakalanmış ve kendisinin de "evli" olması sebebi ile günlerce gündemden düşmemişti.

Evli olan Tamer Levent haberlerin internette yayılması üzerine sosyal medya hesabında bir açıklama yaparak “Kötülük kol geziyor. Yapılan her kötülük daha büyük kötülüklere hizmet ediyor! Yalan, iftira hak sayılırken iyi güzel ve doğru kendini savunamaz durumda kalabiliyor! Tek çözüm birlik olmak! Sadece insancıl olan değerler için!” demişti.

Flaşların patlamasıyla neye uğradığını şaşırdığı görülen usta oyuncu "montaj" diyerek o haberlere erişim engeli istemişti.

Levent’in karısını aldattığı bu fotoğraflar için “Öpüşme provası yapıyorduk” savunması ise akıllara adeta kazınan bir söylem olmuştu.

Tamer Levent’in karısı olan İsmet Sezgin’in yapımcı ve yönetmen kızı Seyhan Levent’i aldattığı haberleri magazine özellikle de bu "prova" söylemi ile bomba gibi düşmüştü.

Sonrasında Tamer Levent bu iddiaları yalanlayıp öpüşme provası ve montaj iddiası ile haberlerin kaldırılması için mahkemeye başvurmuştu.

İşte o mahkemeden karar geldi ve mahkeme Tamer Levent’in bu isteğini reddetti.

Nihat Doğan "Hayranıyla Evlendi" Denilince "Hayranı Kim?" Diye Soruldu! Hayranı İse Yabancı Çıktı! Arzu Doğan Kimdir? Nihat Doğan "Hayranıyla Evlendi" Denilince "Hayranı Kim?" Diye Soruldu! Hayranı İse Yabancı Çıktı! Arzu Doğan Kimdir?