Camdaki Kız'ın sır gibi saklanan yeni sezonu ifşa oldu! Tüm dengeler değişiyor, Cana ve Şoför Hayri dönemi başlıyor

Camdaki Kız’ın sır gibi saklanan yeni sezonunu Can ifşa etti! Tüm dengeler değişiyor, Cana ve Şoför Hayri dönemi başlıyor! Yeni sezonda hiçbir şey eskisi gibi olmayacak…

Dizi Haberleri 08.07.2021 - 21:27 08.07.2021 - 21:27 Volkan Arık

Kanal D ekranlarında yayınlanan camdaki kız 9. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara ara vermişti. Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan dizi yeni şimdiden yeni sezonu ile büyük heyecan uyandırmış durumda. Dizide özellikle şoför Hayri karakterinin kim olduğu merak edilirken aynı zamanda yeni sezonda yaşanacaklar da izleyiciler tarafından araştırılıyor. Yeni Sezonun ilk ifşası dizide Cana karakterine hayat veren Hande Ataizi’den geldi.

camdaki-kizin-sir-gibi-saklanan-yeni-sezonu-ifsa-oldu-tum-dengeler-degisiyor-cana-ve-sofor-2

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından senaryolaştırılmış camdaki kız dizisi Kanal D ekranlarında sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak karşımıza çıktı. Burcu Biricik’in başrolünde yer aldığı ve geniş oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine toplamayı başaran dizide yeni sezon büyük bir heyecanla bekleniyor. Özellikle şoför Hayri karakteri izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Yeni sezon öncesinde dizide Canan karakterine hayat veren ve izleyiciler tarafından da pek Sevilmeyen Hande Ataizi önemli açıklamalarda bulundu. Sır gibi saklanan yeni sezonu ifşa eden Hande Ataizi bütün dengeleri değiştirecek karakterin diziye gireceğini dile getirdi.

camdaki-kizin-sir-gibi-saklanan-yeni-sezonu-ifsa-oldu-tum-dengeler-degisiyor-cana-ve-sofor-1

Canan'ın ne olacağı belli değil

Dizinin sezon finali yapması sonrasında oğlu ve sevgilisi ile birlikte tatile çıkan güzel oyuncu Hande Ataizi gazetecilere camdaki kız dizisi ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Dizinin başarısı kendisini mutlu ettiğini söyleyen Hande Ataizi, yeni sezonun kendilerinden de Sır Gibi saklandığını dile getirdi. Yeni Sezonda Canan karakterinin bile akıbetinin belli olmadığını söyleyen Hande Ataizi özellikle şoför Hayri karakterinin gelmesi ile beraber dizide her şeyin sil baştan başlayacağını ifade etti.

camdaki-kizin-sir-gibi-saklanan-yeni-sezonu-ifsa-oldu-tum-dengeler-degisiyor-cana-ve-sofor-3

Şoför Hayri diziye hareket getirecek

Dizinin yeni sezonu ile ilgili çok konuşmak istemediğini söyleyen Handan teyze şoför Hayri karakterinin tüm dengeleri değiştireceğini diziye hareket getireceğini iddia etti. Hande Ataizi’nin Açıklamaları sosyal medyada da heyecan uyandırdı. Yeni sezonu iple çekilen camdaki kız dizisinde Hayri karakteri kim olacak sorusunun yanıtı hala araştırılıyor.

camdaki-kizin-sir-gibi-saklanan-yeni-sezonu-ifsa-oldu-tum-dengeler-degisiyor-cana-ve-sofor-4

Cihangir Ceyhan’ın ikna edildiği iddia ediliyor

Camdaki Kız şoför Hayri karakteri için bugüne kadar birçok ünlü oyuncunun adı geçmişti. Uraz Kaygılaroğlu, Burak Deniz ve Erkan Kolçak Köstendil adı anılan isimler arasında yer alıyordu. Ancak son olarak Alev Alev dizisinde rol alan Cihangir Ceyhan'ın ikna edildiği ve rolü kabul ettiği öne sürüldü. Cihangir Ceyhan ilk olarak 01 Adana dizisinde rol almış ardından çukur dizisine transfer olarak geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Son olarak Alev Alev dizisinde Ömer karakterine hayat veren oyuncu ekranların aranan yüzü oldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@